Степанов про новий локдаун: Поки що не вбачаємо у цьому необхідності
Зараз, за прогнозами, МОЗ необхідності в новому локдауні не вбачає, але все залежить від ситуації
19:15 13.01.2021
Міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів, чи планує МОЗ у майбутньому знову запроваджувати жорсткі карантинні обмеження. За його словами, МОЗ зараз необхідності в цьому не вбачає. Про це йшлося в ефірі телеканалу "Україна 24".
"Якщо ситуація почне різко погіршуватися і у нас ураганними темпами зростатиме кількість хворих і, як наслідок, кількість людей, яких госпіталізують, що потенційно може призвести до критичного навантаження на медичну систему, тоді будемо пропонувати (введення нового локдауну, - ред.)", - сказав Степанов.
Раніше міністр охорони здоров'я України Максим Степанов виступив за продовження посилених карантинних обмежень в країні після 24 січня.
Нагадаємо, в Україні 8 січня ввели посилені карантинні обмеження, які діятимуть до 24 січня 2021 року. У цей період не працюватимуть навчальні заклади, крім дитсадків, бари, ресторани і кафе (тільки навинос або на доставку), розважальні та культурні установи, спортзали, фітнес-центри та басейни. Через це в деяких містах підприємці вийшли на акції протесту з вимогою дозволити їм працювати.
