docudays
Темою фестивалю документальних фільмів про права людини цього разу стануть проблема екології. Цьогоріч слоганом заходу стала почасти провокаційна фраза "Прощай, людино". Організаторам її навіяли слова активіста Романа Зінченка про те, що довкілля все одно себе відновить, але чи не позбудеться воно при цьому людини - велике питання. І чи не буде останній гомо сапієнс шукати останню краплю води в пустелі, на яку він сам і перетворив планету.

Як і торік, на фестивалі діятиме квиткова система. Вхід на ранкові сеанси (до 15:00) - вільний. Після 15:00 - тільки за квитками. Вільно можна відвідати всі події DOCU/КЛАС, правозахисної програми, фотовиставку і "Живу бібліотеку".

В останній день фестивалю в Червоному залі Будинку кіно відбуваються безкоштовні покази фільмів-переможців. Про всі подробиці можна дізнатися за посиланням.

Коли: 24-31 березня

Де: Будинок кіно, кінотеатр "Кінопанорама" та "Київ"

Скільки: безкоштовно для пенсіонерів, студентів, школярів, учасників та ветеранів АТО, 20 грн - окремі покази у Будинку кіно та "Кінопанорамі", 40 грн - покази у кінотеатрі "Київ", 200 грн - абонемент на всі дні фестивалю до 15 березня, після 15 березня - 400 грн.