Уругвай - Португалія: Кавані робить дубль і виводить свою команду вперед (онлайн-трансляція)

Обидві команди не без проблем, але впевнено пройшли груповий раунд

Уругвай - Португалія. Кріштіану Роналду втратив можливість забити в третьому матчі поспіль, але вже у плей-офф може продовжити показувати свою чудову форму. Онлайн-трансляція матчу Уругвай - Бразилія почнеться на 112.ua в 20:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Інтер".

30 червня, 21:00

Уругвай - Португалія 2:1

Гол: Кавані, 8, 62 - Пепе, 56

Уругвай: Муслера, Годін, Хіменес, Касерес, Нандес (Санчес, 80), Лаксальт, Бентанкур (Родрігес, 64), Торрейра, Весіно, Кавані (Стуані, 74), Суарес.

Португалія: Патрісіу, Пепе, Геррейру, Перейра, Фонте, Сілва (Куарежма, 65), Карвалью, Гедеш (Сілва, 74), Сілва, Жоау Маріу, Роналду.

70 хв. Муслера не зміг утримати м'яч в руках і той відскочив до Сілві, але той не влучив по порожніх воротах!

62 хв. ГОЛ!! КАВАНІ!!! Помилка на своїй штрафній призвела до випаду уругвайців, який красивим обвідним ударом завершив Едінсон!

56 хв. ГОЛ!!! ПЕПЕ!!! Після розіграшу кутового і подачі в штрафну захисник головою пробив Муслеру! Це перший пропущений Уругваєм гол на турнірі.

52 хв. Геррейру небезпечно пробивав з-за штрафної, але по воротах потрапити він не зміг.

Перерва

35 хв. Кавані отримав м'яч в чужій штрафній і намагався грудьми скинути під удар, але випустив м'яч за лицьову лінію.

21 хв. Небезпечний штрафний був у Уругваю. Суарес добре пробив низом, але Патрісіу відбив удар.

19 хв. Португальці дуже багато атакують флангами, обстрілюють штрафного Уругваю навісами і прострілами. Безрезультатно.

11 хв. Фонте б'є головою після подачі з правого флангу, але м'яч проходить повз воріт.

8 хв. ГОЛ! КАВАНІ!!! Едінсон спочатку віддав з правого флангу на ліво Суаресу і помчав у штрафну. Луїс навісив і Кавані головою вбив м'яч у ворота!

6 хв. Роналду добре приклався по м'ячу здалеку, але Муслера впевнено забрав м'яч.

4 хв. Рівне початок. Обмінялися команди фланговими потенційними атаками, але воротарі ще в гру не вступали.

Починаємо!

Збірна Уругваю в матчах з Єгиптом і Саудівською Аравією непогано розім'ялася, щоб показати свої можливості з здавалося б рівною Росією. Тому сумнівів у боєздатності колективу Оскара Табареса немає. Навіть Кавані, який грав старанно, але несхоже на себе, вдалося забити. А Суарес, наприклад, показує відмінну форму.

Захист Португалії буде непросто. Але піренейці сильні в обороні. Хоча не пропустити португальці змогли лише в матчі з Марокко. В іншому чемпіони Європи виглядають вмілої, але досі не топової командою. Але на Євро це не завадило їм стати переможцем.

Новини за темою: The best of the best: Головні герої групового етапу ЧС-2018

Головний тренер збірної Португалії Фернанду Сантуш:

"Уругвай — сильна команда, Табарес працює у збірній 12 років. Він знає, що хоче бачити від гравців. Але перед ними теж буде відмінний суперник, і для обох команд це буде складна гра. Я дуже впевнений у своїх гравцях і думаю, ми пройдемо в наступний раунд".

Прогноз 112.ua: 0:1