Швеція - Швейцарія: Онлайн-трансляція матчу ЧС-2018

Дивимося європейське протистояння разом!

Швеція - Швейцарія. Дві міцні європейські команди зіграють у матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу. Онлайн-трансляція матчу Швеція - Швейцарія почнеться на 112.ua в 16:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Інтер".

3 липня, 17:00

Швеція - Швейцарія 1:0

Гол: Аканджи, 67 (аг)

Швеція: Ольсен, Лустіг (Крафт, 82), Линделеф, Гранквіст, Аугустинсон, Экдаль, Берг (Телин, 90), Форсберг (Ольсен, 82), Свенссон, Классон, Тойвонен

Швейцарія: Зоммер, Аканджи, Ланг, Джака, Бехрамі, Родрігес, Зубер (Эмболо, 73), Джемаили (Сеферович, 73), Дрмич, Джуру, Шакірі

Звучить фінальний свисток. Швеція вперше з 1994 року в 1/4 фіналу ЧС!

90+5 хв. Тойвонен смачно б'є зі штрафного, але Зоммер відбиває.

90+5 хв. Відео вирішує. Суддя скасовує пенальті і дає штрафний - Ланг фолив поза площі.

90+3 хв. Шведи отримали шанс розігнати контратаку, Ольсен втік один на один і його в штрафній збив Ланг - пенальті і видалення.

80 хв. Гранквіст вибив м'яч з кута воріт після удару Эмболо головою.

68 хв. Джака не дав супернику втекти в контратаку у центрі поля - жовта картка.

67 хв. АВТОГОЛ!!! Форсберг класно змістився в центр і пробив - захисник швейцарців Аканджи підставив ногу і м'яч влетів у ворота!

61 хв. Бахрамі грубо збиває Берга - жовта картка.

55 хв. Швейцарці серйозно обступили штрафну суперника, але поки навіси результату не  приносять.

Відпочиваємо 15 хвилин

39 хв. Класно Зубер віддав в центр на Джемаили, але той пробив трохи вище воріт.

31 хв. Лустіг грубо зіграв недалеко від своєї штрафної - жовта картка.

29 хв. Берг! Пробив Маркус з п'яти метрів, але Зоммер в шикарному стрибку дістав м'яч!

20 хв. Швейцарці зайняли місця в центрі поля і позиційно атакують. Поки далекі заброси не особливо працює. Як і контаратаки шведів.

8 хв. Ответочка! Берг вивалився на простір перед Зоммером, але пробив дуже погано.

7 хв. Зубер сміливо змістився в центр і пробив прямо в руки Ольсену.

Почали!

Добрий вечір, друзі. Ми починаємо наш онлайн першого сьогоднішнього матчу 1/8 фіналу ЧС. Грають Швейцарія і Швеція.

Швейцарія почала чемпіонат світу з нічиї з бразильцями. Потім переламала хід гри з сербами і здобула перемогу в принциповому матчі. А в третьому розділі упустила перемогу над Коста-Рікою і вийшла в плей-офф. Швеція спочатку обіграла Південну Корею, після чого програла німцям завдяки диво-голу Крооса з штрафного в доданий час. А в останньому матчі скандинави розгромили Мексики.

Для обох команд очне протистояння виглядає відмінним шансом зачепитися за вихід у чвертьфінал. Обидва колективи можна назвати міцними європейськими середняками. Тому чекати гострої атакуючої гри не варто. Команди сконцентруються на оборонній роботі, розраховуючи на контратаки. Невелику перевагу за рівнем гравців можна віддати швейцарцям, чиї гравці вже відрізнялися яскравими діями на полі.

Новини за темою: Іспанський сором і майже герой Шмейхель: Результати матчів 1/8 фіналу ЧС-2018

Захисник збірної Швейцарії Міхаель Ланг:

"найголовніше у вівторок — це те, що ми зробимо все для того, щоб домогтися успіху. Я не виходив у стартовому складі останні кілька тижнів. Але я з нетерпінням чекаю цієї гри. Ми готові до плей-офф".

Прогноз 112.ua: 1:2