Швеція мінімально обіграла Швейцарію в 1/8 фіналу ЧС-2018

Збірні Швейцарії і Швеції грали між собою в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу.

Швеція - Швейцарія 1:0

Гол: Форсберг, 67

Швеція: Ольсен, Лустіг (Крафт, 82), Линделеф, Гранквіст, Аугустинсон, Экдаль, Берг (Телин, 90), Форсберг (Ольсен, 82), Свенссон, Классон, Тойвонен

Швейцарія: Зоммер, Аканджи, Ланг, Джака, Бехрамі, Родрігес, Зубер (Эмболо, 73), Джемаили (Сеферович, 73), Дрмич, Джуру, Шакірі

Обидві команди відповідально ставилися до матчу плей-офф, так як давно не пробиралися на високі стадії великих турнірів. Тому Андрессон і Петкович вибрали досить обережну тактику на поєдинок. Невелика ігрова перевага була у більш технічних швейцарців, але небезпечних моментів виникало - у команд сильно страждала фінальна фаза атаки. Якщо хтось з гравців отримував можливість бити, м'яч летів повз ворота.

Новини за темою: Трудяга Неймар і драматична Бельгія: Підсумки матчів 1/8 фіналу ЧС-2018

У другому таймі "червоні" ще більше насіли на ворота суперника, але не стали краще попадати по створ воріт. А шведи, які отримали більше зон, свою результативність підправили. Форсберг відмінно пройшовся уздовж штрафного майданчика і пробив - м'яч від ноги Аканджи влетів у ворота розгубленого Зоммера.

У фіналі матчу, коли швейцарці насіли на ворота суперника, Швеція отримала ще один шанс на гол - Ольсен виходом один на один завершував контратаку своєї команди, але Ланг збив його на вході штрафного. Суддя видалив захисника і поставив пенальті, але після перегляду відео побачив, що фол був за штрафної зоною. Тойвонен непогано пробив стандарт, Зоммер відбив і свистком рефері завершив поєдинок. Швейцарія так і не змогла вперше забити в плей-офф Мундіалю.

Додамо, що у чвертьфіналі збірна Швеції зіграє з переможцем матчу Україна - Англія, онлайн якого розпочнеться на нашому сайті о 20:30.