Швеція - Англія: Онлайн-трансляція матчу 1/4 фіналу ЧС-2018

Продовжать скандинави свою ходу?

112.ua

Швеція - Англія. Англійці нарешті виграли серію пенальті і пробралися в чвертьфінал ЧС, де їм будуть протистояти умілі шведи. Онлайн-трансляція матчу Швеція - Англія розпочнеться на 112.ua в 16:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Інтер".

7 липня

Швеція - Англія 0:2

Гол: Магуаер, 30, Аллі, 59

Швеція: Ольсен, Линделеф, Гранквіст, Аугустинсон, Крафт (Янсен, 85), Ларссон, Экдаль, Классон, Форсберг (Ульссон, 65), Берг, Тойвонен (Гвідетті, 65)

Англія: Пікфорд, Уолкер, Стоунс, Магуаер, Триппьер, Янг, Лингард, Хендерсон (Дайер, 85), Аллі (Делф, 76), Стерлінг, Кейн.

Англія зробила це! Вони у півфіналі!

87 хв. Магвайр грубо зіграв в центрі поля - жовта картка.

72 хв. Ще один момент у Берга! Бив цього разу форвард з центру штрафного майданчика, але Пікфорд знову показав майстерність.

62 хв. Классен бив з лінії штрафного, але Пікфорд знову відбиває!

59 хв. ГОЛ!! АЛЛІ!!! Спокійна і впевнена атака англійців завершилася точним навісом у штрафну, звідки Аллі точно пробив Ольсена.

47 хв. Пікфорд! Берг б'є головою після подачі зліва і голкіпер грає відмінно!

45 хв. Що творить Стерлінг! Вийшов один на один, обіграв воротаря, але далі занадто довго думав, що робити з м'ячем. У підсумку, пробив, але Гранквіст не дав м'ячу опинитися у воротах.

41 хв. Ще одна симпатична атака англійців завершилася прострілом Стерлінга і Кейна. Але обидва вийшли невдалими.

30 хв. ГОЛ!!! ГАРРІ МАГВАЙЕР головою забиває м'яч у ворота після подачі кутового!

19 хв. А ось і контратака Англії. Стерлінг розігнав випад, а завершив його трохи неточним ударом Кейн.

18 хв. Тепер вже настала черга шведів диктувати умови гри. Вже довго м'яч тримається в них, але  Пікфорд поки що без роботи.

9 хв. Поки англійці виглядають цікавіше. Що в атаці, де поки нічого цікавого не було, що в обороні.

Почали!

Добрий вечір, друзі. Ми починаємо наш онлайн першого онлайну сьогоднішнього дня. Зупинять англійці неймовірних шведів?

Мало хто очікував побачити на цій стадії чемпіонату світу збірну Швеції. Але "трекронур" продовжили прибирати з дороги серйозних суперників. До Нідерландів у відборі, Італії в плей-офф, Німеччини на групі, додалася Швеція вже в плей-офф. Андерссону вдалося зліпити з далеко нетоповых гравців команду топового рівня. З небувалим настроєм і рішучістю.

Не повинно бути проблем з настроєм і у англійців. "Леви" нарешті виграли серію пенальті, у них класна команда і суперник, з яким точно є шанси на перемогу. Ніхто не буде ставитися до шведів з недооцінкою, але англійці будуть розуміти власний фаворитизм. Перевага команди Саутгейта в рівні і класі гравців. У скандинавів немає такого форварда, як Кейн. Немає таких креативників, як Аллі. Якщо лідери англійців сьогодні зможуть блиснути, їм забезпечений прохід у півфінал.

Головний тренер збірної Англії Гарет Ворот:

"Я дуже поважаю команду Швеції, у неї є своє обличчя. І вона показує прекрасні результати, на відміну від більш сильних збірних. Я грав проти шведів і багато спостерігав за їхнім виступом на різних турнірах. Вони воліють менше суперника володіти м'ячем. Нам потрібно буде показати дуже хороший футбол, щоб виграти в суботу".

Прогноз 112.ua: 1:2