Росія розгромила Саудівську Аравію у матчі-відкритті ЧС-2018

Команда Піцці нічого не змогла вдіяти проти господарів турніру

ФИФА

Збірна Росії впевнено виграла матч-відкриття чемпіонату світу 2018 року проти Саудівської Аравії.

Росія — Саудівська Аравія 5:0
Голи: Газінський, 12, Черишев, 43, 90+1, Дзюба, 71, Головін, 90+3.
Росія: Акінфєєв — Фернандес, Ігнашевич, Кутепов, Жирков — Газінський, Зобнін — Самедов (Кузяєв, 65), Дзагоєв (Черишев, 24), Головін — Смолов (Дзюба, 71).
Саудівська Аравія: Аль-Майюф — Аль-Брейк, У. Хавсаві, О. Хавсаві, Аш-Шахрані Утаїф (Аль-Муваллад, 65), Аль-Фарадж — Аль-Шехрі (Бахебрі, 73), Аль-Джассім, Аль-Давсарі — Ас-Сахлаві (Ассірі, 83).

Росіяни вийшли вперед вже на 12-й хвилині матчу, коли Газінський головою відправив м'яч повз саудівського воротаря. На 24-й хвилині на полі Черчесову довелося випускати на поле Черишева - травму на рівному місці дістав Дзагоєв. І півзахисник "Вільяреала" став автором наступного голу, розібравшись із захисниками всередині чужої штрафної.

Новини за темою: Чемпіонат світу - 2018: Сьогодні стартує Мундіаль

У другому таймі знову вдало зіграла заміна у складі Росії. Артем Дзюба, щойно вийшовши на поле, головою переправив м'яч у ворота після передачі Головіна. Під кінець поєдинку ще два голи побували у сітці бідолахи Аль-Майюфа. Спочатку Дзюба віддав під удар Черишеву, і Денис красивим ударом пробив у праву "дев'ятку". А ще через пару хвилин Головін відмінно пробив зі стандарту біля самої штрафної.

Додамо, що Росія очолила групу А, другий матч якої між Уругваєм і Єгиптом відбудеться завтра о 15:00.