Росія по пенальті обіграла Іспанію в 1/8 фіналу ЧС-2018

Команди були занадто обережними в основний час

У матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу збірна Іспанії грала з господарями турніру, збірної Росії.

Іспанія - Росія 1:1 (по пенальті 3:4)

Гол: Ігнашевич, 12 (аг) - Дзюба, 42 (пен)

Іспанія: Де Хеа, Начо (Карвахаль, 70), Піке, Рамос, Альба, Коке, Бускетс, Сільва (Іньєста, 67), Іско, Асенсио (Родріго, 104), Коста (Аспас, 80)

Росія: Акінфєєв, Ігнашевич, Кутепов, Кудряшов, Фернандес, Жирков (Гранат, 46), Зобнина, Самедов (Черишев, 61), Кузяев (Єрохін, 97), Головін, Дзюба (Смолов, 65)

Рахунок в матчі був відкритий дуже швидко. Після подачі з штрафного Ігнашевич в боротьбі з Рамосом п'ятою відправив м'яч у свої ворота. Забивши гол, іспанці продовжили володіти м'ячем і щось вигадувати біля воріт Акінфєєва. Росіяни ж намагалися втікати в контратаки, які у них не особливо виходили. Але якщо не вдасться забити з гри, допоможе стандарт. Перед перервою Піку зіграв рукою в своїй штрафній і пенальті реалізував Дзюба.

Новини за темою: Втрачена мрія Мессі та геній Мбаппе: Підсумки перших матчів 1/8 фіналу ЧС-2018

У другому таймі команди почали грати ще більш обережно. У підсумку, так і не створивши серйозних моментів, команди перевели гру до овертайму. Там цікавого можна виділити історичну заміну Єрохіна на Кузяева, яка стала першою офіційною четвертої заміною по ходу матчу в історії футболу.

Відігравши ще досить нудні 30 хвилин, під час яких найцікавішим моментом став не призначений 11-метровий у ворота Росії, команди завершили з ігровою частиною і перейшли до серії пенальті. А там свої удари провалили Коку і Аспас, дуелі з якими Акінфєєв виграв.

Додамо, що збірна Росія зіграє у чвертьфіналі з переможцем матчу Хорватія - Данія, онлайн якого розпочнеться сьогодні о 20:30.