Росія - Хорватія: Онлайн-трансляція матчу 1/4 фіналу ЧС-2018

Пощастить цього разу господарям?

112.ua

Росія - Хорватія. Автори головної сенсації першій стадії плей-офф знову в ролі андердогов будуть протистояти зіркової збірної Хорватії. Онлайн-трансляція матчу Росія - Хорватія почнеться на 112.ua в 20:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Інтер".

7 липня, 21:00

Росія - Хорватія 2:2

Гол: Черишев, 31, Фернандес, 115 - Крамарич, 41, Виду, 101

Росія: Акінфєєв, Фернандес, Кутепов, Ігнашевич, Кудряшов, Зобнина, Кузяев, Головін, Черишев (Смолов, 67), Самедов (Єрохін, 54), Дзюба (Газінський, 80)

Хорватія: Субашич, Врсалько (Чорлука, 97), Виду, Ловрен, Стрініч (Піваріч, 74), Ракітіч, Модріч, Ребич, Крамарич (Ковачич, 88), Перішич (Брозович, 63), Манджукіч.

115 хв. ГОЛ! ФЕРНАДЕС! Знову стандарт! Дзагоєв подав з штрафного і Маріо головою відправляє м'яч повз Субашича!

Команди міняються сторонами поля

101 хв. ГОЛ!!!! ВИДУ!!! Знову подача кутового і Виду головою відправив м'яч у ворота!

Свисток і невеликий перерву

90 хв. Субашич потягнув стегно. Потрібно дотриматися до кінця. Замін поки немає.

74 хв. Кияни, оживляемся. На поле вийшов наш Піваріч. А він змінив екс-днепрянина Стрініча.

60 хв. Ох! Перішич отримав м'яч у центрі чужій штрафній. Акінфєєв і кілька захисників вже були відіграні. Хорват пробив і м'яч від штанги викотився з воріт!

52 хв. Крамарич спробував пробити через себе з центру штрафного - Акинфееву в руки.

41 хв. ГОЛ!!! КРАМАРИЧ!! Манджукіч без опору ввійшов у штрафну суперника, накинув на голову Крамаричу, який точно пробиває Акінфєєва.

37 хв. А зараз Стрініч збиває Самедова - ще одна жовта.

35 хв. Ловрен грубо валить на газон Дзюбу - жовта картка.

31 хв. ОСЬ ЦЕ ТАК! ГОЛ!! ЧЕРИШЕВ! Обігрався з Дзюбою і жахнув здалеку - Субашич навіть не рыпнулся!

30 хв. Поки у хорватів не вдається створити щось по-справжньому небезпечне. Вледеют инициативо

16 хв. Ракітіч дуже неточно пробив з небезпечного штрафного. Не йдуть поки удари у хорватів.

6 хв. Ребич поштовхався до чужого штрафного і прострілив вздовж воріт, але Акінфєєв впевнено відбив.

2 хв. Черишев увійшов в чужу штрафну і пробив, але Врсалько накрив удар росіянина.

Починаємо

Добрий вечір, друзі. Сьогодні ми дізнаємося ім'я останнього півфіналіста ЧС. За звання сперечаються хорвати і росіяни.

Команда Черчесова дивом опинилася у чвертьфіналі Мундіалю. Везіння, самовіддана гра, натхненний Акінфєєв і абсолютно ніяка Іспанія - ось ті причини, які дозволили їм опинитися на історичній для себе висоті. Якщо зірки знову зійдуться в потрібному порядку і хорвати, на групі показували кращий футбол турніру, повторять подвиг іспанців, у Росії будуть шанси скласти конкуренцію супернику.

Хорвати, як і росіяни, пробралися у чвертьфінал завдяки серії пенальті. Але на відміну від суперника, вони були тим, хто не зміг дотиснути суперника, а не тим, кого не змогли дотиснути. І якщо б не неймовірний Каспер Шмейхель, який взяв пенальті в екстратаймі, хорвати не витратили зайві нерви.

Сьогодні нас чекає поєдинок зі схожим сценарієм. Хорвати будуть тримати м'яч і атакувати і від креативу Модріча з Ракитичем буде залежати, скільки вони зможуть забити. Росії належить ще один матч провести в глухий захист з надіями на контратаки. Поки що ця схема у Черчесова працює.

Півзахисник збірної Росії Олександр Самедов:

"В нашій сітці хорвати — одні з фаворитів турніру. Це 100%. У нас в цьому плей-офф взагалі повністю європейська сітка, не рахуючи Колумбії. І Хорватія в ній однозначний фаворит. Тому треба максимально серйозно до неї поставитися. Тренери вже розібрали їхню гру. Ми знаємо сильні сторони їх футболістів, в тому числі і лідерів. Головне — зуміти втілити це на полі. Ми і раніше були в курсі, що Хорватія   команда високого рівня. Зараз, коли подивилися з тренерами відео і зробили розбір, ще раз в цьому переконалися. Тому будемо налаштовуватися найсерйознішим чином".

Прогноз 112.ua: 0:1