Німеччина - Швеція: Команди обмінялися голами (онлайн-трансляція)

Німцям доведеться нелегко проти шведів

112.ua

Німеччина - Швеція. Чемпіони світи почали провально, поступившись в матчі першого туру Мексиці, але зараз у них є шанс повернутися в гру. Онлайн-трансляція матчу Німеччина - Швеція розпочнеться на 112.ua в 20:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Інтер".

23 червня, 21:00
Німеччина - Швеція 2:1
Гол: Ройс, 49, 90+5 - Тойвонен, 32
Німеччина: Нойєр - Хектор (Брандт, 86), Рюдігер, Боатенг, Киммих - Руді (Гюндоган, 31), Кроос, Дракслер (Гомес, 46), Ройс, Мюллер - Вернер.
Швеція: Ольсен - Лустіг, Линделеф, Гранквіст, Аугустинссон - Ларссон, Экдаль, Форсберг, Классон (Дурмаз, 74) - Берг (Телин, 89), Тойвонен (Гвідетті, 78)

Фінальний свисток свідчить про перемогу німців. Вони ще в грі!

90+5 хв. ГОЛ!!!!!!! КРООС!!!! Штрафний на лівому фланзі, Тоні крутить м'яч у ворота і той, нікого не зачепивши, відправляється за призначенням!

90+2 хв. Штанга! Брандт б'є здалеку і м'яч влітає у ліву стійку!

88 хв. Ольсен! Гомес шикарно б'є головою після подачі зліва, але голкіпер реагує!

82 хв. Боатенг фолом збив Берга. Це жовта картка, яка для Джерома вже друга. Видалення.

80 хв. Вернер пробив вище воріт з центру штрафного після пасу праворуч.

68 хв. Гомес бив з близької відстані, але пробив вище воріт. Та ще й в офсайді опинився Маріо.

52 хв. Экдаль грубо грає проти Мюллера - жовта картка.

ФИФА

ФИФА

49 хв. ГОЛ! РОЙС!!! Вернер прострілив зліва і Ройс коліном зумів відправити м'яч у ворота!

45 хв. Нойєр рятує німецькі ворота після удару головою!

30 хв. ГОЛ!!! ТОЙВОНЕН!! М'яч був посланий праворуч верхи, форвард першим дотиком прийняв м'яч, а другим - перекинув воротаря.

20 хв. Поки ініціатива в матчі належить Німеччині, але шведи не відсиджуються в обороні.

13 хв. Берг тікав один на один в контратаці шведів, але Нойер впорався з випадом.

3 хв. Ух! Ось так момент! Ройс бив з лінії воротарського майданчика, але влучив м'ячем у Ольсена!

Почали!

Добрий вечір, друзі. Мексика вже вийшла в плей-офф, а німці - ні. Але вони постараються все для цього зробити в сьогоднішньому матчі проти шведів.

Після першого туру німецьким уболівальникам не дуже приємно заглядати в турнірну таблицю.

Група F

1. Мексика - 3
2. Швеція - 3
4. Німеччина - 0
4. Південна Корея - 0

Єдиний раз, коли шведи зуміли обіграти збірну Німеччини, стався майже 60 років тому - 24 червня 1958 року також на чемпіонаті світу "трекронур" відсвяткували перемогу 3:1. З тих пір все, чого змогли домогтися шведи у матчі з німцями (а їх всього було 14 за всю історію), - це три нічиї.

Новини за темою: Бразилія вистраждала перемогу над Коста-Рикою на ЧС-2018

В останній раз, коли Швеція і Німеччина грали між собою, глядачі побачили парад голів. У кваліфікації на ЧС-2014 виграли у Швеції 5:3, а вдома розійшлися миром після "перестрілки" 4:4. Подібною результативністю в сьогоднішньому матчі не варто очікувати. З тих пір команди змінилися. На цьому ЧС бундестім дуже невпевнено грає попереду і дозволяє багато супернику біля своїх воріт. Шведи ж перемогли щодо скромних корейців за рахунок впевненості у власних діях.

Захисник збірної Швеції Андреас Гранквіст:

"Я дуже радий, що у нас вийшов такий старт зі збірною Південної Кореї. Так, багато німці грали в Лізі чемпіонів, добилися великого прогресу на попередніх чемпіонатах світу. Однак у нас чудові результати останнім часом, ми обігравали багато сильні команди. На папері німці набагато краще за нас, але ми віддамо все для оптимального результату".

Прогноз 112.ua: 1:0