Колумбія - Англія: Онлайн-трансляція матчу 1/8 фіналу ЧС-2018

Знайомимося з останнім учасником 1/4 фіналу разом!

112.ua

Колумбія - Англія. Англійці поступилися в останньому матчі заради того, щоб сьогодні зіграти кращим складом. Онлайн-трансляція матчу Колумбія - Англія розпочнеться на 112.ua в 20:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Інтер".

3 липня, 21:00

Колумбія - Англія 1:1

Голи: Міна, 90+4 - Кейн, 57 (пен)

Колумбія: Оспина, Арьяс, Міна, Д. Санчес, Мохика, К. Санчес (Урібе, 79), Барріос, Кінтеро (Муриель, 88), Лерма (Бакка, 61), Куадрадо, Фалькао.

Англія: Пікфорд, Уолкер, Стоунс, Магуаер, Триппьер, Хендерсон, Лингард, Аллі (Даєр, 81), Янг, Стерлінг (Варді, 88), Кейн.

90+4 хв. ГОЛ!!! МІНА!!! Після подачі з кутового Ерри вколотив головою м'яч у ворота!

90+3 хв. Урібе смачно кинув м'яч здалеку і Пікфорд відбиває під штангою!

86 хв Фалькао пробив головою після подачі зліва, але м'яч полетів над воротами.

73 хв. Магауер пробив головою після подачі кутового, але м'яч пройшов над воротами.

64 хв. Розійшлися колумбійці. Фолять і багато розмовляють. Жовтими картками вже відзначилися Фалькао і Бакка.

63 хв. Хороша атака англійців завершилася навісом і трохи неточним ударом Справі Аллі.

57 хв. ГОЛ!!! КЕЙН!! Потужний удар по центру!

54 хв. Санчес валить Кейна в своїй штрафній - жовта і пенальті!

52 хв. Барріос грубо зіграв ліктем у боротьбі з Кейном - жовта картка.

Таймаут!

45+1 хв. Кінтеро пробив здалеку і Пікфорд вперше вступає в гру.

41 хв. Барріос буцнув головою Стерлінга - жовта картка після майже бійки на полі.

26 хв. Вирівняли колумбійці гру. Чекаємо моменту. Поки гравці нічого створити не можуть.

16 хв. Триппьер зумів накинути м'яч на голову Кейну, той як міг пробив, але по воротах потрапити не зміг.

14 хв. Англійці грають активніше. Поки вони сміливо рызыгрывают м'яч, але без моментів.

6 хв. Янг наважився на удар з штрафного з гострого кута - Віспини на місці.

Починаємо!

Добрий вечір, друзі. Ми починаємо наш онлайн останнього матчу 1/8 фіналу. Зіграють Колумбія і Англія. Хто пройде далі?

Збірна Колумбії несподівано почала чемпіонат з поразки від японців. Але азіати в цьому розіграші виявилися "міцним горішком". Потім південноамериканці легко розібралися з Польщею, а слідом з тією ж легкістю був переможений Сенегал. До матчу з англійцями вони підходять у гарному настрої і, що куди важливіше, в хорошій формі.

Англійці привезли на чемпіонат світу досить молодий склад. Але бажання і класу молоді Саутгейта вистачило, щоб винести Туніс і Панаму. У грі з Бельгією тренер дав відпочити деяким гравцям і програв. Результат не настільки важливий, якщо команда вже у плей-офф. Але пропуск поєдинку може збити гравців з тонусу, що в грі з таким суперником, як Колумбія, може багато коштувати.

Новини за темою: Бразилія обіграла Мексику в 1/8 фіналу ЧС-2018

Головний тренер збірної Англії Гарет Ворот:

"Фалькао грав в Англії за "МЮ" і "Челсі", але мало забивав. Але не можна забувати, що велику частину часу на тому етапі кар'єри він відновлювався від важкої травми. А в інших клубах, і в "Атлетіко", і в "Монако", він доводив, що є видатним форвардом. Нам треба бути з ним обережніше. Але справа не тільки в ньому. І не в Хамесе, чия участь у грі під питанням. Колумбія - злагоджена команда, якою керує досвідчений тренер Хосе Пекерман".

Прогноз 112.ua: 1:2