Хорватія - Данія: Команди обмінялися швидкими голами (онлайн-трансляція)

Чи зможуть данці створити проблеми хорватам?

Хорватія - Данія. Балканці шикарно пройшли групу і готові продовжити перемагати також в плей-офф. Онлайн-трансляція матчу Хорватія - Данія почнеться на 112.ua в 20:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Інтер".

1 липня, 21:00

Хорватія - Данія 1:1

Гол: Манджукич, 4 - Йоргенсен, 1

Хорватія: Субашич, Стрініч (Піваріч, 81), Виду, Ловрен, Врсалько, Брозович (Ковачич, 71), Модріч, Ракітіч, Перішич (Крамарич, 97), Ребич, Манджукіч (Бадель, 108)

Дания: Шмейхель, Далсгор, Кнудсен, Крістенсен (Шоне, 46), Кьяєр, Йоргенсен, Еріксен, Делейни (Крондели, 98), Брайтвайт (Сісто, 106), Корнеліус (Йоргенсен, 67), Поульсен.

108 хв. Сісто воровался в штрафну зліва, крутнув захисника і пробив повз воріт.

Перерву і змінюються команди полями

95 хв. данці Не можуть завдати удару по воротах. Вже кілька небезпечних подач і прострілів зробили скандинави, але поки безрезультатно.

Фінальний свисток. Нас чекає ще один матч з овертаймом.

90+2 хв. Ракітіч смачно б'є здалеку, але м'яч пролітає поруч зі штангою.

81 хв. Вболіваємо за наших! На полі з'явився киянин Піваріч, змінивши екс-днепрянина Стрініча.

72 хв. Йоргенсен отримав можливість пробити з центру штрафного майданчика, але пробив прямо в Субашича.

66 хв. Спав темп гри. Команди вирішили бути трохи обережніше.

56 хв. Брайтвайт підхопив м'яч в чужій штрафній і пробив, але м'яч полетів взагалі не в бік воріт.

52 хв. Поки дуже непогано виглядають данці. Після активного першого тайму у виконанні Хорватії вони змогли стримати суперника.

45 хв. Ракітіч б'є низом з лінії штрафного, але Шмайхель дістав м'яч з кута.

39 хв. Модріч навісив з штрафного і Ловрен бив головою, але м'яч пройшов мимо воріт.

29 хв. Дуже небезпечно зайшли хорвати в чужу штрафну і кілька разів Шмайхель справлявся з ударами, і ще Першич не зміг нормально добити м'яч.

25 хв. Хорвати дуже впевнено ведуть гру. М'яч тримається в них. І довго.

12 хв. У хорват був небезпечний штрафний майже на лінії штрафного, але Перішич пробив у стінку.

4 хв. ГОЛ!!! МАНДЖУКІЧ!! Ось це так! Після прострілу справа захисник не зміг вибити м'яч і той відскочив до Манджукича, який спокійно пробиває з лінії воротарського!

1 хв. ГОЛ!! Ось так початок! Після подачі зі штрафного м'яч пострибав по штрафній Хорватії та Йоргенсен пробив. Субашич не зміг відбити.

Починаємо!

Добрий вечір, друзі. Ми готові незабаром починати наш онлайн матчу Хорватії проти Данії.

Три матчі - три перемоги. Такі результати хорватської збірної на чемпіонаті світу. Наш суперник по відбору поки виглядає впевненою командою турніру. На нинішньому Мундіалі геніальному центру поля хорватів вдалося знайти рівновагу у грі та надавати перевагу з будь-яким суперником.

Так само буде в матчі з данцями. У них не так багато якостей, які можна використовувати у грі проти такої Хорватії. Результат матчу більше буде залежати від того, скільки проблем собі самі привезуть хорвати. У данців шанси забити будуть, не дарма ж в команді є Еріксен, але гра в захисті буде основним заняттям данців.

Новини за темою: Плей-оф ЧС-2018: Розклад і календар 1/8 фіналу

Захисник збірної Хорватії Деян Ловрен:

"Незважаючи на 9 набраних очок, вихід в плей-офф вийшов досить складним, у нас не було жодної легкої гри. Вважаю, що ми здатні на більше. Нас можна вважати фаворитами в матчі з Данією. Ми знаємо, як грати проти цього суперника. Але ні в якому разі не варто недооцінювати скандинавів".

Прогноз 112.ua: 2:0