Хорватія – Англія: Манджукич вивів свою команду вперед (онлайн-трансляція)

Ще одна яскрава битва європейських команд

112.ua

Хорватія - Англія. Команди після довгої перерви отримали шанс вийти у фінал чемпіонату світу, що ще не вдавалося зробити хорватам і лише раз - англійцям. Онлайн-трансляція матчу Хорватія - Англія розпочнеться на 112.ua в 20:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Інтер".

11 липня 21:00

Хорватія - Англія 2:1

Гол: Перішич, 68, Манджукіч, 109 - Триппьер, 5

Хорватія: Субашич, Врсалько, Стрініч (Піваріч, 93), Ловрен, Виду, Модріч, Ракітіч, Брозович, Ребич (Крамарич, 101), Перішич, Манджукіч.

Англія: Пікфорд, Уолкер, Стоунс, Магуайр, Триппьер, Янг, Хендерсон (Дайер, 97), Лингард, Аллі, Стерлінг (Решфорд, 74), Кейн.

109 хв. ГОЛ!!! МАНДЖУКІЧ!!! Перішич головою скинув м'яч у штрафну, куди прибіг Маріо і відправив м'яч повз Пикфорда!

108 хв. Брозовичу накотили м'яч у штрафну, але той пробив вище воріт.

Обмін сторонами

105+2 хв. Як так, Маріо? Простріл справа і Манджукич б'є з близької відстані, але Пікфорд накрив м'яч!

99 хв. Врсалько головою вибиває м'яч з лінії воріт після удару Стоунса після кутового!

93 хв. Традиційно виділяємо вихід на поле динамівця Пиварича. Знову вийшов замість Стрініча.

Свисток. Щоб Хорватія не зіграла овертайм? Ха!

83 хв. Манджукіч пробив з гострого кута в чужий штрафний прямо в руки Пикфорда.

72 хв. Помилка у свої ворота використовував Перішич і бив по воротах, але м'яч влучив у стійку. А добивання довелося Пикфорда.

68 хв. ГОЛ!!! ПЕРІШИЧ!!! Вийшло нарешті у хорват! Подача праворуч Врсалька та Іван головою забиває м'яч у ворота!

63 хв. Стерлінг увірвався з м'ячем в штрафну Хорватії, але з ним там впорався Виду.

55 хв. Уолкер довго не віддавав м'яч хорватам після ауту - жовта картка.

45 хв. Ракітіч опинився з м'ячем у чужій штрафній, але занадто довго приймав рішення, і його удар  заблокували.

35 хв. Лингард отримав м'яч від Стерлінга в півколі і пробив трохи повз ворота.

30 хв. Ох! Кейн отримав м'яч у чужому штрафному, пробив, але Субашич відбив. Гаррі підхопив м'яч на лицьовій лінії і пробив, але м'яч від штанги і голкіпера відлетів від воріт.

25 хв. Контратаки англійців виглядають дуже симпатично. Але постійно не вистачає останнього пасу.

19 хв. Перішич непогано приклався по м'ячу здалеку, але м'яч пройшов поруч зі штангою.

12 хв. Хорвати очікувано намагаються чимось відповісти англійцям. Поки нічого не виходить.

5 хв. ГОЛ!!! ТРИППЬЕР!!! Ідеальне виконання удару з штрафного!

Все готово. Починаємо!

Добрий вечір, друзі. Сьогодні дізнаємося, хто буде суперником Франції по фіналу ЧС - Англія або Хорватія?

Після яскравого групового етапу, де хорвати виграли три з трьох, всі захоплювалися формою картатих. Вони ніби літали по полю, а Модріч з Ракитичем працювали з м'ячем і без м'яча на топ-рівні. Але на стадії плей-офф почалися проблеми. Данці дуже швидко забили Субашичу і дуже непогано стримували суперника. Серія пенальті вивела далі хорватів. Потім вона знадобилася у грі з росіянами, в якій підопічні Далича пропустили двічі. Є відчуття, що команда пережила пік своєї форми на груповому етапі, а зараз йде спад.

А ось англійці як раз тільки розігралися. Панама і Туніс дозволили грати легко, без думок про результат. Молоді гравці Саутгейта програли бельгійцям у матчі друге складів, що дало англійцям бажану сітку плей-офф. З Колумбією англійці переламали психологічний бар'єр серії пенальті, яку вони за всю історію Англії на великих турнірах вигравали лише раз. У матчі зі шведами команда Сатугейта "розцвіла", показавши яскравий, впевнений футбол, який завершився перемогою 2:0.

Новини за темою: Плей-офф ЧС-2018: Розклад і календар 1/2 фіналу

Вплине на матч і недавня історія з екс-захисником "Динамо" Домагоем Відою, який записав на відео слова "Слава Україні!", і посвята перемоги над Росією "Динамо" і Україні. Ревнивим російським уболівальникам ці слова не сподобалися. І вони явно не додадуть симпатій хорватської збірної на матчі з англійцями.

Головний тренер збірної Хорватії Златко Далич:

"Це відбувається не так часто, але в цей раз у мене була причина – Хорватія вийшла у півфінал. Після складного сезону для всіх гравців непросто домінувати в матчі. Нам потрібно відпочити в найближчі дні. Звичайно, Англія сильніше Швеції, добре грає в атаці, але фаворитів немає, шанси 50 на 50. В турнірі залишилися бойові, організовані команди. Гравці показали свій характер і честь, а потім пішло щастя".

Прогноз 112.ua: 1:2