Іспанія - Росія: Команди б'ють серію пенальті (онлайн-трансляція)

"Червона фурія" проведе іспит на зрілість для росіян

Іспанія - Росія. Росіяни після розгрому від Уругваю спробують показати гідний футбол у грі проти іспанців. Онлайн-трансляція матчу Іспанія - Росія почнеться на 112.ua в 16:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Інтер".

1 липня, 17:00

Іспанія - Росія 1:1

Гол: Ігнашевич, 12 (аг) - Дзюба, 42 (пен)

Іспанія: Де Хеа, Начо (Карвахаль, 70), Піке, Рамос, Альба, Коке, Бускетс, Сільва (Іньєста, 67), Іско, Асенсио (Родріго, 104), Коста (Аспас, 80)

Росія: Акінфєєв, Ігнашевич, Кутепов, Кудряшов, Фернандес, Жирков (Гранат, 46), Зобнина, Самедов (Черишев, 61), Кузяев (Єрохін, 97), Головін, Дзюба (Смолов, 65)

Що там говорили, Росія повторює шлях України-2006? Відмінностей багато, але це не змінює того факту, що Росія проходить в 1/4 фіналу!

3:4 - Аспас не забиває! Акінфєєв тягне!

3:4 - Черишев! Хоча бив по центру.

3:3 - Рамос! Впевнено і точно!

2:3 - Головін! Потужний удар низом!

2:2 - Акінфєєв відбиває удар Коку!

2:2 - Ігнашевич!

2:1 - Піку розвів м'яч і Акінфєєва по кутах.

1:1 - Смолов! Де Хеа майже врятував!

1:0 - Іньєста!

Серія пенальті!

115 хв. Іспанці випрошували у судді пенальті за фол на Рамосі у штрафному, але той відмовився вказувати на точку.

Команди міняються сторонами поля

109 хв. Родріго увірвався справа в чужу штрафну і пробив, але Акінфєєв зміг відбити. А добивання Карвахаля прийшло у захисника.

105+1 хв. Піку несильно пробив головою після подачі з штрафного - Акінфєєв забирає м'яч.

100 хв Асенсио наважився на дальній удар - Акінфєєв забрав м'яч в руки.

97 хв Ще один історичний момент. На поле вийшов Єрохін, який змінив у грі Кузяева. Ця перша в історії футболу четверта заміна в офіційному матчі.

Фінальний свисток. Нас чекає перший на ЧС овертайм.

85 хв Іньєста б'є з-за штрафної, Акінфєєв з працею дістає, а Аспас добиває мимо воріт.

71 хв. Зобнина грубо зіграв в центрі співаючи - жовта картка.

66 хв. Головін добре вривався у штрафний іспанців з флангу, але послизнувся і впав в самий непотрібний момент.

54 хв. Кутєпов грубо зупинив Іско на фланзі - жовта картка.

47 хв. Не зміг нормально пробити Коста з лінії воротарського майданчика, а Акінфєєв дістав м'яч після його удару коліном.

45 хв. Ух! Коста вивалився на ворота, але пробив у Акінфєєва з гострого кута!

42 хв. ГОЛ! ДЗЮБА! Зрівнюють рахунок росіяни!

40 хв. Схоже, Піке зіграв рукою у своєму штрафному! Це пенальті і жовта картка!

36 хв. Головін непогано бив з лінії штрафного, але трохи не влучив у правий кут.

20 хв. Іспанці просто тримають м'яч у себе. Володіння 75%-25% на користь піренейців.

12 хв. ГОЛ! РАМОС!! Серхіо виграв боротьбу у Ігнашевіча при подачі з штрафного!

8 хв. Іспанці тримають м'яч і атакують. Росіяни непогано тікають в контратаки. На цьому поки все.

Добрий вечір, друзі. Ми починаємо наш онлайн матчу Іспанія - Росія. Чи зможе команда Черчесова стрибнути вище голови?

Іспанська збірна не кращим чином провела груповий етап чемпіонату світу. Хоча по грі до іспанцям не так багато претензій. Якби ще іспанська захист не давала стільки простору суперникам. Пропустити в трьох матчах п'ять голів - це треба ще примудритися. Тим не менш до плей-офф команда Йерро підходить в статусі фаворита.

А ось Черчесову потрібно буде серйозно напружитися, щоб обіграти грізного суперника. Господарі турніру легко розібралися з суперниками класом нижче, але матч з Уругваєм був повністю провалений. Багато в чому із-за того, що уругвайці дуже швидко забили два голи, а після видалення рятувати такий матч практично неможливо. Росіяни навіть не спробували і пропустили в кінцівці третій. Якщо вони нічого не зроблять зі своєю обороною, прощання з Мундіалем може вийти болючим.

Новини за темою: Плей-оф ЧС-2018: Розклад і календар 1/8 фіналу

Захисник збірної Росії Сергій Ігнашевич:

"Захисники іспанців грають високо, що призводить до появи вільних зон і дає можливість контратакувальному суперникові створювати моменти. Марокканці і іранці цим користувалися. Спробуємо і ми".

Прогноз 112.ua: 3:1