Франція в неймовірному матчі обіграла Аргентину в 1/8 фіналу ЧС-2018

Це був один з кращих матчів турніру!

ФИФА

У першому матчі плей-офф чемпіонату світу зійшлися два фаворита турніру - збірні Франції та Аргентини.

Франція - Аргентина 4:3

Голи: Грізманн, 13 (пен), Павар, 58, Мбаппе, 64, 68 - Ді Марія, 42, Меркадо, 48, Агуеро, 90+3

Франція: Льоріс - Павар, Варан, Умтити, Ернандес - Канті, Погба, Матюіді (Толиссо, 75) - Грізманн (Фекир, 83), Жиру, Мбаппе (Товен, 88)

Аргентина: Армані - Меркадо, Тальяфико, Отаменді, Рохо (Фасіо, 46) - Маскерано, Банега, Ді Марія, Перес (Агуеро, 66), Павон (Меса, 75) - Мессі

Фіналісти останнього Євро-2016 розпочали гру активніше фіналістів останнього ЧС-2014. Вони віддали м'яч супернику, граючи контратаках. І випади у команди Дешама виходили шикарно - вже на старті поєдинку Мпаббе влаштував забіг по центру, добіг до штрафної, де його звалив Рохо. До "точки" підійшов Грізманн і точно пробив Армані.

Аргентинці володіли ініціативою. М'яч тримався у Мессі і його партнерів. Проблеми виникли вже в штрафній Франції, де захист діяла зібрано і не давала завдавати ударів. Тоді нагадати про себе вирішив Анхель Ді Марія. Півзахисник ПСЖ пальнув здалеку і влучив м'ячем прямо в праву від себе "дев'ятку".

Новини за темою: Франція - Аргентина: Мбаппе вивів французів вперед (онлайн-трансляція)

На початку другого тайму аргентинці несподівано вийшли вперед. Ді Марія накрутив захисників на фланзі і його збили. Сам Анхель стандарт виконав і м'яч долетів до Мессі, Лео пробив і Меркадо підправив політ м'яча у ворота. Французи зібралися і пішли відігруватися. І незабаром у них це вийшло. У складі Дешама знайшовся чоловік, який зміг відповісти шедевру Ді Марії. Ним став захисник Павар, який в дотик зовнішньою стороною стопи вбив м'яч з лінії штрафної в лівий верхній кут воріт.

А через пару хвилин французи знову в матчі вийшли вперед. Кілліан Мбаппе підхопив м'яч в чужій штрафній, вийшов на вільний простір і пробив Армані. А через 4 хвилини Кілліан вже біг святкувати дубль - він точним ударом завершив вихід один на один, яким скінчилася контратака і ударна 12-хвилинка у виконанні французів.

Після багатьох невдалих спроб Аргентини врятувати матч вони все таки змогли відродити інтригу. Мессі навісив у штрафну і там Агуеро точно б'є головою.

Нагадаємо, у чвертьфіналі чемпіонату світу Франція зіграє з переможцем пари Уругвай - Португалія, чий онлайн розпочнеться о 20:30.