banner banner banner banner

Франція - Хорватія: Льорис "привіз" гол у свої ворота

Дивимося головний матч року разом!

ФИФА

Франція - Хорватія. Після місяця цікавого футболу чемпіонат світу завершиться поєдинком збірних Франції та Хорватії. Онлайн-трансляція матчу Франція - Хорватія почнеться на 112.ua в 17:30, а дивитися фінал чемпіонату світу можна на каналі "Інтер".

14 липня, 18:00

Франція - Хорватія 4:2

Гол: Манджукич, 19 (аг), Грізманн, 39, Погба, 60, Мбаппе, 66 - Перішич, 28, Манджукіч, 69

Франція: Льоріс, Павар, Варан, Умтити, Ернандес, Погба, Канте (Нзонзі, 54), Мбаппе, Грізманн, Матьюді, Жиру (Фекир, 81)

Хорватія: Субашич, Стрініч (Пьяца, 81), Виду, Ловрен, Врсалько, Брозович, Ракітіч, Модріч, Перішич, Ребич (Крамарич, 72), Манджукіч

Фінальний свисток! Франція - чемпіона світу!

90+2 хв. Врсалько грубо зіграв проти Гризманна - жовта картка.

87 хв. Фекир непогано пробив з кута штрафного, але Субашич забрав м'яч в руки.

81 хв. Фекир змінює Жиру, а Пьяца виходить замість Стрініча.

80 хв. Мбаппе вирішив самотужки втекти в контратаку, але не впорався, спіткнувся і впав.

ФИФА

ФИФА

69 хв. ГОЛ!!! МАНДЖУКІЧ!!! Накрив Льоріса і вибив м'яч з його ніг у ворота! Спадщина Кариуса живо!

66 хв. ГОЛ!!! МБАППЕ!!! Це не справа! Кілліан смачно пробив низом здалеку - м'яч влетів у лівий кут воріт!

60 хв. ГОЛ!!! Погба отримав м'яч від Гризманна на лінії штрафного і з другої спроби пробив Субашича!

54 хв. Нзонзі виходить замість Канті.

48 хв. Ребич вийшов на ударну позицію і пробив - Льорич тягне!

47 хв. Грізманн з непоганої позиції здалеку пробив прямо в руки Субашича.

45+1 хв. Вигляду пробив неточно головою після подачі кутового.

41 хв. Ернандес грубо збив Ребича - жовта картка.

39 хв. ГОЛ!!! ГРІЗМАНН! Легкий удар - м'яч і Субашич розведені по кутах.

38 хв. Це пенальті! Нестор Петана вказує на точку!

34 хв. Матьюді пробив головою після подачі кутового. М'яч ніби зачепив руку Перішича. Суддя звернувся до перегляду відео.

28 хв. ГОЛ!!! ПЕРІШИЧ!!! Розіграш штрафного привів м'яч на лінію штрафного Перишича. Той прибрав захисника і пробив у правий від себе кут!

28 хв. Канті збиває Перішича в центрі поля - жовта картка.

ФИФА

На фото: автогол Манджукіча

24 хв. Виду в шикарному підкаті вибив м'яч у Мбаппе. А французи удвох вийшли на Домагоя.

19 хв. МАНДЖУКІЧ!!! АВТОГОЛ!!! Грізманн подав штрафний і Маріо головою відправив м'яч у свої ворота!

17 хв. Мбаппе зумів увійти в штрафну суперника справа і прострілив, але захисники вибили м'яч.

11 хв. Перішич отримав м'яч в чужій штрафній, але не зміг з ним впоратися і нанести удар.

8 хв. Поки хорвати виглядають активніше. Французи поки навіть середину поля практично не переходили.

3 хв. Павар не впорався з м'ячем на фланзі і Перішич перехопив м'яч, але до небезпечного моменту справа не дійшла.

Все готово! Починаємо!

Німець Філіп Лам виніс на полі заповітний Кубок світу. Сьогодні його на 4 роки заберуть або французи, або хорвати.

Добрий вечір, друзі. Ми готові до фінального онлайн. Сьогодні ми дізнаємося ім'я кращої команди планети.

Відразу після виходу обох команд у фінал чемпіонату світу ми зібрали головні переваги кожної з команд в окремі матеріали. Французи - більш класна, дорога команда з відмінним тренером-тактиком. У хорватській збірній грають хлопці з небувалим характером та бажанням.

Збірна Франції може виграти сьогоднішній матч легко і невимушено, якщо команда не зіграє нижче поставленої на ЧС планки. Гра команди Дешама не яскрава, але результат приносить стабільно. Якщо Грізманн, Мбаппе, Канте і Погба зіграють зібрано, а у фіналі ЧС не можна інакше, хорватському центру поля буде вкрай складно.

Новини за темою: Величезний успіх для маленької країни: Підсумки другого півфіналу ЧС-2018

Але у Далича зібрані футболісти, які вже впоралися з висококласним суперником. Нас чекає одне з найцікавіших протистоянь в центрі поля. Хорвати поступаються в швидкості, але ніяк не в зібраності. Поки що вдача і характер допомагали балканцям на мундіалі.

Півзахисник збірної Хорватії Іван Перішич:

"Франція — відмінна команда. Матч буде складним. Але ми не закінчили нашу роботу в Росії. У нас буде час підготуватися до фіналу. 20 років тому я був у місті Оміш, вболівав за Хорватію. І не міг навіть мріяти, що буду грати за свою країну і заб'ю один з найважливіших м'ячів за збірну. Я говорив з мамою пару днів назад, вона сказала, що мріє про те, щоб Хорватія грала з Францією. Тепер це збулося".

Прогноз 112.ua: 2:1