Франція - Бельгія: Умтити відкрив рахунок у матчі (онлайн-трансляція)

Команди б'ються за вихід у фінал ЧС

112.ua

Франція - Бельгія. Першими командами, які поборються за право зіграти у головному матчі турніру, стануть збірні Франції та Бельгії. Онлайн-трансляція матчу Франція - Бельгія почнеться на 112.ua в 20:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Інтер".

10 липня, 21:00

Франція - Бельгія 1:0

Гол: Умтити, 52

Франція: Льоріс, Павар, Варан, Юмтити, Ернандес, Погба, Канте, Матюіді (Толиссо, 86), Грізманн, Мбаппе, Жиру (Нзонзі, 85).

Бельгія: Куртуа, Алдервейрелд, Компані, Вертонген, Шадлі (Батшуайи, 90+1), Феллайні (Карраско, 80), Вітсель, Дембеле (Мертенс, 60), Азар, Де Брейне, Лукаку.

Фінальний свисток! Франція після Євро знову виходить у фінал!

90+6 хв. Толиссо поодинці опинився перед воротами і пробив, але Куртуа відбив удар!

90+1 хв. Міша Батшуайи буде намагатися рятувати цей матч. Вийшов замість Шадлі.

86 хв Нзонзі і Толиссо вийшли замість Матьюли і Жиру.

82 хв. Вітсель відмінно пробив здалеку і Льоріс насилу відбив м'яч.

80 хв Замість Феллаїні вийшов Карраско.

77 хв. Бельгія притиснула суперника, але французи дуже вміло захищаються.

65 хв. Добре, але не дуже точно б'є Феллаїні головою з центру штрафного після подачі справа.

63 хв. Азар грубо зупинив прорив Матьюді - жовта картка.

60 хв. Мертенс змінює в грі Дембеле.

57 хв. Мбаппе геніально віддав м'яч у штрафну на Жиру, але з того ударом впорався Куртуа.

52 хв. ГОЛ!!! УМТИТИ!! Точний удар головою після подачі з кутового!

40 хв. Павар увірвався в штрафну Бельгію справа і пробив, але Куртуа ногою відбиває удар.

34 хв. Грізманн відмінно навісив м'яч Мбаппе, той прострілив у центр, звідки Жиру не зміг нормально пробити.

30 хв. Павар непогано накинув м'яч у центр штрафного, звідки Жиру пробив, але трохи не влучив по воротах.

22 хв. Льоріс тягне удар Алдервейрелда з центру штрафної!

17 хв. Матьюді непогано зловив м'яч за штрафного, але пробив прямо в Куртуа.

15 хв. Азар отримав м'яч в чужій штрафній зліва і пробив трохи повз дальній кут!

7 хв. Бельгійці відповіли на стартовий натиск суперника кількома довгим атаками. Поки без ударів.

1 хв. Мбаппе вже встиг показати свою супершвидкість, промчав по флангу і простреливши. Але захисник випередив Гризманна в центрі штрафної.

Все готово. Починаємо!

Добрий вечір, друзі. Сьогодні ми дізнаємося ім'я першого фіналіста чемпіонату світу.

На чемпіонаті світу залишилося зіграти чотири останні матчі. На турнірі залишилися лише найсильніші команди і кожна з них по-своєму заслужила право на вихід у фінал. Але сьогодні комусь з них доведеться покинути гонку за трофеєм. І віддати комусь перевагу дуже складно.

Збірна Франції, як було зазначено у підсумковому матеріалі з чвертьфіналів, здивувала відмінною формою лідерів команди, які ніби за розкладом видавали яскраві матчі та ставали одним з головних причин успіхів французів. Ще одним ключовим фактором того, що збірна Франції вважається одним з головних претендентів на титул, є високий рівень тактичної гнучкості команди Дешама, який під кожен матч зі своїх гравців.

Новини за темою: Хорватський футбольний союз вигнав Огнєна Вукоєвича з делегації збірної на ЧС-2018

Але в цей раз мсьє Дідьє буде протистояти досвідчений Роберто Мартінес, який вже точно не гірше за свого колеги вміє ловити суперника тактичними пастками. Одне тільки зміщення Лукаку на фланг Марсело у матчі проти Бразилії, яке принесло європейцям перевага при контратаках, варто оплесків стоячи.

Варто очікувати, що бельгійці в цей раз так легко не віддадуть центр поля суперника, враховуючи, що саме звідти виходить вся міць французів. Мертенсу, Кевіну Де-Брейне з Азаром будуть протистояти Поль Погба, Н'голо Канті і Мбаппе. І ті й інші показують видатний футбол на турнірі, протистояння буде спекотним. І непередбачуваним.

Захисник збірної Франції Рафаель Варан:

"У нас молода команда, яка поступово дорослішає на цьому турнірі. Швидкі атаки та об'єднані дії роблять нас єдиною командою. Ми можемо коригувати свою гру, що показали в матчі з Уругваєм, і це сильна сторона збірної Франції. Ромелу Лукаку — проблема для будь-захисту. Треба давати їй якомога менше місця, так як він використовує весь вільний простір. Ми сподіваємося стати чемпіонами світу. Відчуваємо внутрішній запал і підтримку вболівальників, тому хочемо, щоб нами пишалися. Фаворитів у півфіналі немає. Є дві сильні команди. Нас чекає складний матч, але ми викладемося в матчі з Бельгією".

Прогноз 112.ua: 1:2