Франція - Аргентина: Мбаппе вивів французів вперед (онлайн-трансляція)

Вже в першому раунді плей-офф покине один з фаворитів турніру

Франція - Аргентина. Мессі і його команда будуть доводити хибність попередніх висновків у матчі проти потужної французької збірної. Онлайн-трансляція матчу Франція - Аргентина почнеться на 112.ua в 16:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Інтер".

30 червня, 17:00

Франція - Аргентина 4:3

Гол: Грізманн, 13 (пен), Павар, 58, Мбаппе, 64, 68 - Ді Марія, 42, Меркадо, 48, Агуеро, 90+3

Франція: Льоріс - Павар, Варан, Умтити, Ернандес - Канті, Погба, Матюіді (Толиссо, 75) - Грізманн (Фекир, 83), Жиру, Мбаппе (Товен, 88)

Аргентина: Армані - Меркадо, Тальяфико, Отаменді, Рохо (Фасіо, 46) - Маскерано, Банега, Ді Марія, Перес (Агуеро, 66), Павон (Меса, 75) - Мессі

Фінальний свисток! Франція перемагає в цьому мегаматче.

90+3 хв. ГОЛ!!! АРГЕНТИНА ЩЕ ЖИВА! АГУЕРО!! Пробив точно Кун головою після навісу від Мессі.

85 хв. Мессі дуже красиво прибрав трьох захисників і вийшов на побачення з Льорісом і пробив прямо в руки голкіпера.

73 хв. Павар грубо збив Ді Марію на фланзі - жовта картка. Йому сьогодні можна.

68 хв. ГОЛ!!! МБАППЕ!! Що творить, чортяка?! Контратака французів завершилася пасом Жиру на хід Мбаппе і той спокійно відправив м'яч у кут воріт!

64 хв. ГОЛ!!! МБАППЕ!!! Після подачис праворуч м'яч пострибав по штрафній аргентинців, там його підхопив Кілліан, змістився до воріт і пробив Армані!

58 хв. ГОЛ!!! ПАВАР!!! Це шикарно! Канте навісив зліва на лінію штрафної, откуа захисник вбив м'яч у ліву дев'ятку!

56 хв. Що творить Фасіо? М'яч спокійно котився в руки Армані, але захисник вирішив щось робити і вибив м'яч. Грізманн практично встиг добігти і пробити по порожнім воротам, але не зумів.

48 хв. ГОЛ!! МЕРКАДО!! Після подачі зі штрафного м'яч долетів до Мессі, той пробив і м'яч, зачепивши ногу захисника, влетів у ворота Льоріса!

Перерву. Напружено та цікаво.

42 хв. ГОЛ! ДІ МАРІЯ!!! А ось і диво! Шикарний дальній удар у виконанні Анхеля!

37 хв. Поки дива не відбувається. Аргентина ніяка. Доходить до штрафному майданчику французів, а що далі робити не знають.

26 хв. Грізманн вривався у штрафну з правого флангу, але його простріл накрив Армані.

21 хв. Погба небезпечно виконав штрафний, але м'яч полетів на трибуни.

19 хв. Тальяфико збиває Мбаппе у своїй штрафній - жовта картка.

13 хв. ГОЛ!!! ГРИМАНН! Антуан точно б'є в лівий кут.

11 хв. Мбаппе! Кілліан ніби на велосипеді промчав по центру до воріт, а у штрафному його звалив Рохо!

9 хв. Поперечина! Грізманн класно б'є зі штрафного, але влучає м'ячем у стійку воріт!

4 хв. Нарешті командам вдалося розбігатися. Аргентина двічі дійшла до штрафної суперника і закидала м'яч туди, але не більше.

Все готовий. Починаємо!

Добрий вечір, друзі. Ми починаємо наш перший онлайн матчу плей-офф ЧС. Франція і Аргентина - звучить багатообіцяюче.

Ось і настав час матчів на вибування на чемпіонаті світу. Залишилися лише найкращі команди. Вже в першому матчі 1/8 фіналу нас чекає велике протистояння - Аргентина проти Франції. Команда Сампаоли невдало розпочала турнір, зігравши внічию з ісландцями і програвши хорватам, але вирвалася в плей-офф завдяки вистражданої перемоги над Нігерією. До протистояння з французами говорити про хорошій формі аргентинської команди можна з працею.

А ось французи, не показавши нічого особливого в групі, її легко виграли. Причому Дідьє Дешам в різних матчах використовував неоднаковий підхід до суперників. І можна бути впевненим, що до матчу з Аргентиною мсьє Дешам підготує щось особливе. У трьох попередніх матчах ЧС підхід тренера спрацьовував. Подивимося, як буде цього разу.

Новини за темою: The best of the best: Головні герої групового етапу ЧС-2018

Півзахисник збірної Франції Тома Лемарен:

"Аргентина – дуже хороша команда, ми повинні викластися по повній. Вивіска дуже цікава. Команда зосереджена на грі і постарається перемогти. Ми завжди намагаємося поліпшити свою гру. Відчуваємо себе готовими до матчу. Нас не хвилює, хто буде наступним суперником. Ми викладаємося на повну завжди".

Прогноз 112.ua: 2:1