Бразилія – Бельгія: Аугусто відіграв один гол (онлайн-трансляція)

Бійка двох суператак!

Бразилія - Бельгія. Неймар розігрався і готовий вести свою збірну до чергового титулу, але Азар і компанія будуть явно проти. Онлайн-трансляція матчу Бразилія - Бельгія почнеться на 112.ua в 20:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Інтер".

6 липня 21:00

Бразилія - Бельгія 1:2

Голи: Аугусто, 76 - Фернандіньо, 15 (аг), Де Брейне, 32

Бразилія: Алиссон, Сілва, Міранда, Марсело, Фагнер, Коутіньйо, Пауліньо (Аугусто, 73), Фернандіньо, Вілліан, Жезус (Коста, 58), Неймар.

Бельгія: Куртуа, Алдервейрелд, Компані, Вертонген, Менье, Феллаїні (Фірміні, 46), Вітсель, Шадлі, Де Брюйне, Лукаку, Е. Азар.

76 хв. ГОЛ!!! АУГУСТО!!! Вийшов і відразу забив - після накиду в штрафну точним ударом головою.

70 хв. Неймар домігся свого - Муньє його збиває ціною жовтої картки.

62 хв. Ще одна контратака-пружина від бельгійців завершилася небезпечним ударом Азара з лінії штрафного повз воріт.

56 хв. Жезус прокинув між ніг Алдервейрелда в чужій штрафній і Компані збиває форварда! Суддя спочатку ставить пенальті, але після перегляду відеоповтору змінив своє рішення.

55 хв. Пауліна якимось чином увірвався в штрафну і пробив у Куртуа, а добивання вийшло неточним.

47 хв. Алдервейрелд грубо не дає Жезусу втекти до своїх воріт - жовта картка.

41 хв.  - Де-Брейне небезпечно бив зі штрафного, але Алиссон відбив удар.

32 хв. ГОЛ!!! ДЕ-БРЕЙНЕ!!! Ось це так! Кевін ударом з лінії штрафного майданчика завершив контратаку своєї команди!

25 хв. Дальній удар від Марсело - Куртуа на місці.

19 хв. Коутинью б'є здалеку прямо в руки Куртуа.

15 хв. АВТОГОЛ!! ФЕРНАНДІНЬО! Після подачі кутового півзахисник підправив м'яч у свої ворота!

8 хв. Штанга! Сілва б'є коліном з близької відстані після кутового, але Куртуа після відскоку зловив м'яч.

Починаємо!

Франція вже вийшла у півфінал. Сьогодні команди з'ясують, хто буде її суперником. Чекаємо яскравий футбол!

Бразильська команда до плей-офф розійшлася і почала показувати той футбол, якого від неї чекали в перших матчах. У матчі з Мексикою, незважаючи на щире опір суперника, показали чемпіонський футбол, двічі забивши у потрібний момент. У бельгійців були несподівані проблеми у вигляді 0:2 від японців, але з цим завданням команда Мартінеса легко і невимушено впоралася.

Нас чекає один з найцікавіших матчів мундіалю. І Тите, і Мартінес - відмінні тактики. І під їх командуванням зібрані найкращі футболісти світу. Обидва чудово вивчили один одного і будуть активно перекривати вільні зони один одного. І думається, атака виявиться сильнішим захисту, і ми побачимо кілька голів.

Новини за темою: Масштабний зорепад: Головні герої матчів 1/8 фіналу ЧС-2018

Нападник збірної Бельгії Ромелу Лукаку:

"Ми готуємося грати проти бразильців як команда. У нас хороший зіграний склад, так що у нас є все, щоб виконати завдання. Завтра ми граємо з кращою командою чемпіонату, це буде перевіркою для нас, - сказав Лукаку журналістам. - Не думаю, що це найважливіша гра в кар'єрі. Якщо ми переможемо, то через кілька днів у нас може бути ще більш важлива гра. Ми розуміємо, що у нас складний суперник, але віримо в себе і вважаємо, що достатньо сильні, щоб домогтися потрібного результату".

Прогноз 112.ua: 2:2, перемога Бельгії по пенальті