Бельгія - Японія: Феллаїні зрівняв рахунок у матчі (онлайн-трансляція)

"Червоні" будуть розкривати японську оборону

]Бельгія - Японія. Команда Роберто Мартінеса легко пройшла групу і в першому матчі плей-офф буде протистояти японцям. Онлайн-трансляція матчу Бельгія - Японія почнеться на 112.ua в 20:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Інтер".

2 липня, 21:00

Бельгія - Японія 3:2

Гол: Вертонген, 70, Феллаїні, 74, Шадлі, 90+4 - Карагуси, 48, Інуі, 54

Бельгія: Куртуа, Алдервейрелд, Компані, Вертонген, Менье, Вітсель, Де-Брейне, Карраско (Шадлі, 65), Е. Азар, Мертенс (Феллаїні, 65), Лукаку.

Японія: Кавасіма, Нагатомо, Седзі, Йосіда, Хасебе, Х. Сакаї, Осако, Інуі, Кагава, Харагуті (Хонда, 80), Сибасаки (Ямагуті, 80)

Фінальний свисток! Бельгія на характері вилізла у чвертьфінал!

90+4 хв. ГОЛ!!! ШАДЛІ!! Бельгійці втекли в контратаку, Меньє праворуч віддавав в центр на Лукаку, той пропустив і Шадлі відправив м'яч у ворота!

90+4 хв. Хонда добре пробивав з далекого штрафного, але Куртуа дістав м'яч.

86 хв. Кавасіма! Спочатку відбив удар Шадлі головою, а після повторив свій трюк з ударом Лукаку!

84 хв. Кагава вивалився на ворота суперника і пробив з гострого кута, але не влучив по воротах.

74 хв. ГОЛ!! ФЕЛЛАЇНІ! Вони це зробили! Після подачі зліва Маруан точно б'є головою!

73 хв. Двічі фолили фпонцы під час атаки бельгійців японці, але червоні дійшли до ворота і Де-Брейне бив, але його удар заблокував захисник.

70 хв. ГОЛ!! ВЕРТОНГЕН!!! Відіграють один бельгійці! Ян головою намагався повернути м'яч до воріт, але той перелетів голкіпера і влетів у кут!

62 хв. Лукаку небезпечно бив головою, але м'яч полетів повз ворота.

54 хв. ГОЛ!!! ІНУІ!!! Ось так так! Прийняв м'яч у півкола Такасі і встромив м'яч в правий кут!

49 хв. Азар б'є з центру штрафного у штангу!

48 хв. ГОЛ!!! КАРАГУСИ!!! Втік японець в контратаці на ворота Куртуа і пробив точно в кут!

44 хв. Нагатомо пробив з гострого кута, Сибасаки ногу підставив і Куртуа начебто забрав м'яч, але той впав голкіперу між ніг. Але з другої спроби Тібо забрав м'яч у руки.

40 хв. Сибасаки грубо зіграв проти Азара  у центрі поля - жовта картка.

27 хв. Бельгійці розіграли чудову контратаку і Азар міг бити з лінії штрафний, але не зміг нормально влучити по м'ячу.

15 хв. Поступово бельгійці заграли активніше і кружляють навколо воріт Японії. Поки Вітселя не вдалося потрапити по воротах.

1 хв. Кагава б'є здалеку, але не влучає по воротах.

Почали!

Добрий вечір, друзі. Ми починаємо наш вечірній онлайн матчу Нідерланди - Японія. Невже сьогодні ні один фаворит не вилетить?

Збірну Бельгії ще перед стартом Мундіалю вважали одним з фаворитів турніру. Матчі на груповому етапі лише підтвердили статус "червоних". Хоча судити рівень бельгійців з матчів з Тунісом і Панамою можна лише відносно. У матчі проти єдиного суперника, близького за статусом, збірної Англії, обидві команди "валяли дурня", не борючись за результат. Але і в такому матчі Бельгія здобула перемогу.

Японці потрапили в плей-офф завдяки меншій кількості карток, ніж у Сенегалу. Подібне на чемпіонаті світу відбувається вперше. Тому азіати після двох міцних поєдинків у складній групі запам'яталися лише жахливими фінальними 15 хвилинами в кінці матчу з Польщею, де вони програвали, але катали м'яч на своїй половині поля в очікуванні кінця матчу. Будемо сподіватися, що на цьому безвольні відрізки з участю збірної Японії залишилися в минулому і нас чекає поєдинок з інтригою.

Новини за темою: Втрачена мрія Мессі та геній Мбаппе: Підсумки перших матчів 1/8 фіналу ЧС-2018

Нападник збірної Бельгії Дріс Мертенс:

"Атмосфера в команді після перемоги над збірною Англії просто фантастична. Чесно кажучи, я навіть не пам'ятаю, коли останній раз було таке єднання. У нас з'явилася впевненість, що ми можемо виграти всі матчі, але для цього потрібно багато працювати. Сподіваюся, що це буде гарний матч у всіх сенсах цього слова і ми отримаємо в ньому перемогу. Ніхто не каже, що Бельгії пощастило з суперником і ми однією ногою вже в 1/4 фіналу. У складі японської збірної є Хонда і Окадзакі – ці футболісти поодинці можуть вирішити хід матчу. Ми не можемо і на секунду подумати, що буде легко, всі футболісти максимально сконцентровані".

Прогноз 112.ua: 3:0