banner banner banner banner

Бельгія - Англія: Онлайн-трансляція матчу за третє місце ЧС-2018

Команди зустрінуться вдруге

112.ua

Бельгія - Англія. Бельгія і Англія знову зустрінуться і знову без особливої мотивації в матчі за третє місце ЧС-2018. Онлайн-трансляція матчу Бельгія - Англія розпочнеться на 112.ua в 16:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Інтер".

14 липня, 17:00

Бельгія - Англія 2:0

Гол: Менье, 4, Азар, 82

Бельгія: Куртуа, Алдервейрелд, Компані, Вертонген, Муньє, Тилеманс (Дембеле, 78), Вітсель, Шадлі (Вермален, 39), Де-Брейне, Азар, Лукаку (Мертенс, 60)

Англія: Пікфорд, Роуз (Лингард, 46), Джонс, Стоунс, Магуайр, Триппьер, Дайер, Делф, Лофтус-Чик (Аллі, 84), Стерлінг (Решфорд, 46), Кейн

Фінальний свисток! Бельгія - третя!

90+4 хв. Вітсель затягував час - жовта картка.

82 хв. АЗАР!!! ГОЛ!!! Еден увірвався в чужу штрафну і спокійно пробив повз Пикфорда!

80 хв. Бельгія розіграла геніальну контраатаку, яку завершував ударом зльоту Менье, але Пікфорд відбив удар!

74 хв. Міг забивати Магвайр, але його удар головою після стандарту виявився неточним.

70 хв. Дайер шикарно увійшов у штрафну, перекинув Куртуа, але Алдервейрелд вибив м'яч з воріт.

69 хв. Дайер вирішив пробити здалеку - Куртуа спокійно забирає.

61 хв. Лукаку вийшов на побачення з Пикфордом, але голкіпер виявився на м'ячі першим.

55 хв. Решфорд пробив-прострілив з меж штрафного.

51 хв. Стоунс не дав таки Азару втекти в контратаку, - жовта картка.

34 хв. Азар пройшов через центр в чужу штрафну і пробив, але його удар заблокували.

23 хв. Кейн отримав можливість пробити з лінії штрафного, але він відправив м'яч повз ворота.

15 хв. Лофтус-Чик б'є головою прямо в руки Куртуа.

12 хв. Контратаки Бельгії - міць. Лукаку знайшов пасом у штрафному Де-Брейне, той пробив, але Пікфорд зміг парирувати.

4 хв. ГОЛ!!! МЕНЬЄ!!! Шадлі відмінно отримав м'яч зліва і прострілив і Тома з центру штрафного пробив Пикфорда!

Починаємо!

Добрий вечір, друзі. Ми починаємо наш онлайн сьогоднішнього поєдинку ЧС. Зустрічаються Бельгія і Англія. Знову.

Календар іронічно звів команди в самому сумному поєдинку ЧС - поєдинку за третє місце. Бельгія і Англія грали в третьому турі групового етапу, коли вже забезпечили собі місця в плей-офф. У тому поєдинку друге складів перемогу здобули "червоні". Зараз англійці можуть помститися команді Мартінеса, вигравши медалі, яких не було у родоначальників футболу з 1966 року.

Бельгійці також не проти вперше привести на батьківщину медалі мундіалю. Але в такому поєдинку важливо, хто з команд раніше зміг відійти від поразки у фіналі. Виліт англійців вийшов куди емоційний і энергозатратней. На користь бельгійців говорить і досвід команди, який допомагає в таких ситуаціях.

Новини за темою: Плей-офф ЧС-2018: Розклад і календар 1/2 фіналу

Захисник збірної Бельгії Венсан Компані:

"Ми маємо намір діяти з максимальною віддачею та завоювати третє місце. Ми пишаємося, що зуміли повторити досягнення наших великих попередників, таких як Пфафф, Шифо, Кулеманс, Веркаутерен, Геретс і багатьох інших. Тепер зробимо все, щоб їх перевершити".

Прогноз 112.ua: 2:1