ЗМІ: У рейтингу альтернативних кандидатів лідирують Луценко і Новинський

Найбільше голосів набрали Юрій Луценко і Вадим Новинський, які вийшли б в умовний другий тур президентських перегонів. До такого висновку дійшли політичні експерти, що взяли участь в опитуванні незалежного видання Апостроф.

Тема опитування була такою: "Якщо головні претенденти на посаду президента з тих чи інших причин вийдуть з перегонів, хто займе їхне місце і який результат вони зможуть отримати?".

Головним електоральним активом Юрія Луценка експерти назвали його посаду, яка дозволяє йому бути в центрі уваги і створювати інформаційні та піар-приводи. Експерти зазначили, що Луценкові достатньо мати в своєму активі хоча б одну історію успіху, наприклад, засудження екс-президента-втікача Віктора Януковича або "терористки" Надії Савченко, щоб мати шанс на перемогу у виборах. На другому місці розташувався Вадим Новинський, який на відміну від Луценка має менший негативний бекграунд, але є менш відомим і медійним політиком. Як позитив цього кандидата експерти відзначили його помірковану політичну позицію і акцент на досягненні миру в Україні. Головним його електоральним активом експерти назвали підтримку з боку УПЦ і зростаючу популярність на сході та півдні України. Як мінус цього кандидата експерти назвали незакриту кримінальну справу. Учасники фокус-груп як перевагу Новинського відзначили його релігійність, а також вказали на його меценатську діяльність. Нагадаємо, що днями Новинський заявив про запуск власного руху "Партія Миру".

Крім лідерів рейтингу, у фінальний список потрапили такі політики:  Андрій Коболєв, голова правління НАК "Нафтогаз України" (6 з 10),  Ірина Геращенко, перший заступник голови ВРУ (6 з 10),  Євген Мураєв, депутат ВРУ, позафракційний (5 з 10),  Олександр Турчинов, секретар РНБО (5 з 10),  Семен Семенченко, депутат ВРУ, фракція "Самопоміч" (4 з 10),  Олександр Абдуллін, депутат ВРУ, фракція "Батьківщина" (3 з 10),  Ігор Попов, депутат ВРУ, фракція "Радикальна партія Олега Ляшка" (2 з 10). З інших політиків у списку по одному разу згадувалися Сергій Лещенко, Мустафа Найєм, Артур Герасимов, Ганна Гопко, Єгор Соболєв, Ігор Кононенко, Геннадій Кернес, Михайло Добкін, Олександр Вілкул та інші.

Джерело: Апостроф

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів