В Одесі названі прізвища обраних депутатів нової міськради

Перша сесія новообраної ради призначена на сьогодні, на 13:00

Одеська міська територіальна виборча комісія сьогодні, 28 жовтня, оприлюднила результати виборів депутатів Одеської міської ради. Як передає корерспондент ВиборчКому, всього на виборах до міськради проголосували 269 тис. 935 одеситів, з них 203 тис. 309 осіб віддали голоси тим партіям, які подолали 5%-й бар'єр. Виборча квота склала 3177 голосів для отримання одного депутатського мандата.

Всі результати виборів в Одесі можна подивитися в нашому матеріалі

Новини за темою: Результати виборів в Одесі: Суд продовжує розглядати позови Боровика

Перша сесія новообраної ради призначена на сьогодні, на 13:00.

Від партії "Довіряй справам" обрані:

1. Сергій Страшний

2. Олександр Матвєєв

3. Людмила Варавва

4. Дмитро Палпатін

5. Шеремет Олександр

6. Тетяна Плаксій

7. Ірина Куценко

8. Олег Бриндак

9. Левон Нікогосян

10. Юрій Шумахер

11. Вадим Іоргачев

12. Марина Лозовенко

13. Олександр Александрочкін

14. Андрій Тернівський

15. Юрій Крук

16. Балух Денис

17. Кисловський Андрій

18. Людмила Себова

19. Володимир Кірєєв

20. Дмитро Пеструєв

21. Антоніна Наконечна

22. Василь Шкрябай

23. Олег Етнарович

24. Совік Олег

25. Дмитро Танцюра

26. Валентин Гапунич

27. Олександр Іваницький.

Від партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" обрані:

1. Олександр Боровик

2. Олексій Потапский

3. Олег Камінкер

4. Петро Іонів

5. Володимир Варещенко

6. Ілля Мозолєв

7. Олег Звягін

8. Олена Фокіна

9. Денис Григор'єв

10. Данилко Наталія

11. Віктор Наумчак

12. Стась Едуард

13. Малихіна Тетяна

14. Лілія Леонідова.

Від партії "Опозиційний блок" обрані:

1. Микола Скорик

2. Рогачко Лілія

3. В'ячеслав Беженар

4. Василь Ієремія

5. Олександр Орлов

6. Богдан Гіганов

7. Олексій Єреміца

8. Геннадій Бобков

9. Олексій Горін

10. Віктор Новак

11. Ольга Кулакевич

12. Дмитро Вишняков.

Від Української морської партії Сергія Ківалова обрані:

1. Сергій Ківалов

2. Підгородинський Вадим

3. Неугодніков Андрій

4. Світлана Осауленко

5. Крикливий Микола

6. Володимир Корнієнко.

Від партії "Об'єднання "Самопоміч" обрані:

1. Олександр Борняков

2. Павло Гайдай

3. Олександр Аміци

4. Вадим Терещук

5. Ганна Позднякова.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів

d="M296.296,512H200.36V256h-64v-88.225l64-0.029l-0.104-51.976C200.256,43.794,219.773,0,304.556,0h70.588v88.242h-44.115 c-33.016,0-34.604,12.328-34.604,35.342l-0.131,44.162h79.346l-9.354,88.225L296.36,256L296.296,512z"/>