ТВК Павлограда завершила підрахунок голосів: Вершина випередив Терехова майже на 20%

"Кандидат на посаду павлоградського міського голови Вершина Анатолій Олексійович набрав 59,69%, Терехов Євген Едуардович набрав 40,31% від загальної кількості виборців", - заявила голова ТВК

112.ua

Територіальна виборча комісія Павлограда завершила підрахунок голосів. Про це в коментарі кореспонденту телеканалу "112 Україна" повідомила голова ТВК Любов Комендант.

"Кандидат на посаду павлоградського міського голови Вершина Анатолій Олексійович, набрав 59,69%, Терехов Євген Едуардович набрав 40,31% від загальної кількості виборців", - заявила Любов Комендант.

Нагадаємо, ще вночі кандидат від "Укропу" Євген Терехов визнав свою поразку, подякував усім виборцям, які віддали за нього голоси, сказав, що Павлоград залишається в його серці. Заяв від іншого кандидата Анатолія Вершини ми поки що не чули. Також не чули про порушення голосування і підрахунку протоколів

Нагадаємо, у другий тур у Павлограді вийшли кандидат від "Опозиційного блоку" Анатолій Вершина (35,56% голосів) і кандидат від партії "УКРОП" Євген Терехов (18,47%). Явка виборців у першому турі голосування склала 45,4%.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів