Помічниця депутата заявила, що її побили на виборчій дільниці в Луганській області

За її словами, жінки порвали на ній одяг

Новое время

На одній з виборчих дільниць в Луганській обл. побили помічника народного депутата від "Батьківщини" Анастасію Цепляеву після того, як вона виявила порушення виборчого процесу. Про це повідомили в прес-службі політсили.

Як повідомила Цепляєва, відвідуючи ділянка №440546 в селі Артема Станично-Луганського району, вона помітила, як у сусідній кімнаті одна з членів тервиборчкому заповнювала протокол ТВК з результатами голосування, в якому були вказані прізвища і підписи всіх членів ділянки, залишилося вписати лише результат.

"На минулих виборах я була членом комісії і добре знаю, що кінцевий протокол складається після закриття дільниць о 20:00. Підписаний протокол у 19:30 - це кримінальна справа. І я вважаю це грубим порушенням виборчого процесу і законодавства", – підкреслила помічниця депутата.

Вона додала, що після цього намагалася сфотографувати протокол, однак жінка сховала документ.

Новини за темою: КВУ: У Луганській обл. спостерігаються спроби зірвати виборчий процес

"Мені довелося викликати поліцію і зробити заяву про грубі порушення на ділянці. Та коли правоохоронці поїхали, на мене нацькували двох жінок, які почали виштовхувати мене з приміщення в плечі. А коли намагалася зняти на відео ці безчинства, вони порвали на мені одяг. При цьому були присутні члени виборчкому, які на мої заклики не прийшли на допомогу", – пояснила Анастасія.

Нагадаємо, за фактами порушень на виборах в Луганській обл. почали 14 кримінальних проваджень.

У поліцію надійшло понад 100 повідомлень про факти порушення виборчого законодавства під час проведення довиборів.

112.ua стежить за результатами виборів в режимі онлайн-трансляції.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів