Гриневич, Тетерук, Нефедов і Вадатурський очолять список партії Гройсмана

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман має намір брати участь у парламентських виборах. Видання "Обозреватель" опублікувало першу п'ятірку списку партії прем'єра на виборах.

Як повідомляє видання, в першу п'ятірку увійдуть міністр освіти Лілія Гриневич, народний депутат Андрій Тетерук, перший заступник міністра економічного розвитку Максим Нефьодов і нардеп Андрій Вадатурський.

Нефьодов займаючи посаду заступника міністра економічного розвитку, є "особою" системи електронних закупівель "ProZorrro", а Гриневич – міністр освіти, яка активно реформує галузь. Поява в першій п'ятірці депутата Тетерука, на думку видання 1news можна пояснити дружбою Гройсмана з партією "Народний фронт".

Саме взаємної дружбою НФ і Володимира Гройсмана можна пояснити несподівана поява у списку народного депутата Андрія Тетерука. Він також виходець з Вінниці – там народився і починав кар'єру військового. Крім того, Тетерук – командир добровольчого батальйону "Миротворець".

П'ятим йде нардеп Андрій Вадатурський, який організовує для прем'єра зустрічі у Черкаській та Кіровоградській областях. Примітно, що раніше українські ЗМІ вже повідомляли про співпрацю Вадатурського з Гройсманом – він обговорював з Гройсманом ситуацію в Миколаївській і Закарпатській областях.

На думку журналістів видання 1newsсам Вадатурський таким чином вирішує проблеми "Нібулона" з точки зору захисту бізнесу на тлі того, що журналісти неодноразово писали про мінімізацію Вадатурскими сплати податків в Україні, продаючи продукцію своїм "оффшоркам" в Європі за заниженими цінами, а вже звідти – за ринковими.

Також 1news зазначає, що незадіяними ще є інші люди з близького оточення прем'єра, а саме міністр соціальної політики Андрій Рева, заступник міністра АПК Максим Мартинюк.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів