День голосування не мав вирішального впливу на результати вчорашніх виборів, - "Опора"

Спостерігачі фіксували такі ж самі порушення, як і на виборах 2014 року

112.ua

Вчорашній день голосування на проміжних виборах до Верховної Ради не був вирішальним з точки зору впливу на кінцевий результат. Про це під час брифінгу, який транслював "112 Україна", сказав аналітик ГМ "Опора" Олександр Неберикут.

"День голосування не був вирішальним з точки зору впливу на кінцеві підсумки, на кінцеві оцінки, на кінцеві підсумки результатів перебігу виборчої кампанії", - констатував Неберикут.

Новини за темою: Проблемою номер один на проміжних виборах у всіх семи округах став підкуп виборців, - КВУ

Він зазначив, що кількість порушень у сам день голосування не була більшою, порівняно з попередніми виборчими кампаніями, зокрема виборами 2014 року.

"І динаміка цих порушень зрештою була така сама, типологія порушень, яку ми вели, вона була такою ще в 2014 році, що значною мірою пов’язано як зі збереженням законодавчих умов, таких самих, як вони були раніше, так і з поведінкою тих гравців, які фактично були присутні на попередній виборчій кампанії", - зазначили в "Опорі".

Новини за темою: Довибори в Раду: Лідери за даними попереднього підрахунку

На вчорашніх позачергових виборах до Верховної Ради була зареєстрована дуже низька явка виборців - 35,78% по Україні. Найнижчий результат у Херсонській області - 16,38%.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів