banner banner banner

У Києві на парламентьских виборах перемагають мажоритарники від "Слуги народу" - хто їм програє

У багатьох округах основний конкурент кандидатів від СН - представники "Європейської солідарності", проте також є самовисуванці, "свободівці" і нардеп від "Голосу"

Reuters

У Києві в усіх мажоритарних округах перемагають представники пропрезидентської політсили "Слуга народу". У багатьох випадках їм програють кандидати від "Європейської солідарності". Попередні результати за даними Центральної виборчої комісії виглядають так:

Виборчий округ № 211 (Голосіївський район)

Держреєстр виборців

Представник президентської партії "Слуга народу" Олександр Юрченко із результатом 36,41% випереджає свого конкурента від "Європейської солідарності" - Володимир Прокопів набрав тільки 24,02% (за результатом опрацювання 47,19 протоколів).

Олександр Юрченко
Олександр Юрченко ЦВК
Володимир Прокопів
Володимир Прокопів ЦВК

Виборчий округ № 212 (Дарницький район)

Держреєстр виборців

Лідирує кандидат від "Слуги народу" - Максим Перебийніс набрав 34,43% проти 16,56% свого найближчого конкурента - представника ЄС Андрія Задерейка (за результатами опрацювання 100% протоколів).

Максим Перебийніс
Максим Перебийніс ЦВК
Андрій Задерейко
Андрій Задерейко ЦВК

Виборчий округ № 213 (Деснянський район)

Округ 213 Держреєстр виборців

У 213 окрузі жителі Деснянського району столиці надали перевагу представнику "Слуги народу" - за Артема Дубнова проголосували 36,23% виборців. Натомість за представника ЄС Ганну Старостенко проголосували тільки 18,2% тих, хто прийшов на виборчі дільниці (за результатами опрацювання 98,75% протоколів).

Артем Дубнов
Артем Дубнов ЦВК
Ганна Старостенко
Ганна Старостенко ЦВК

Виборчий округ № 214 (Дніпровський район)

Держреєстр виборців

Представник "Слуги народу" Сергій Швець набирає 32,39% голосів, а кандидат від "Європейської солідарності" Олесь Маляревич - 21,71% (за результатами обробки 65,43% протоколів.

Сергій Швець
Сергій Швець ЦВК
Олесь Маляревич
Олесь Маляревич ЦВК

Виборчий округ № 215 (Деснянський район)

Держреєстр виборців

Кандидат від "Слуги народу" Богдан Яременко набирає 37,75% голосів виборців. Його конкурент, представник ВО "Свобода" Андрій Іллєнко отримав тільки 20,30% голосів за результатами обробки 69,13% протоколів.

Богдан Яременко
Богдан Яременко ЦВК
Андрій Іллєнко
Андрій Іллєнко ЦВК

Виборчий округ № 216 (Дніпровський район)

Держреєстр виборців

Леся Забуранна від "Слуги народу" набирає 39,87% голосів, наступний за нею - самовисуванець Віталій Павлик, 19,45% (за результатами опрацювання 71,05% протоколів).

Леся Забуранна
Леся Забуранна ЦВК
Віталій Павлик
Віталій Павлик ЦВК

Виборчий округ № 217 (Оболонський район)

Держреєстр виборців

Кандидат від "Слуги народу" Мар'яна Безугла набирає 38,42% у той час, як представник ЄС Людмила Костенко - 21,30% (за результатами обробки 82,27% протоколів).

Мар'яна Безугла
Мар'яна Безугла ЦВК
Людмила Костенко
Людмила Костенко ЦВК

Виборчий округ № 218 (Святошинський район)

Держреєстр виборців

Вже остаточно на цьому окрузі перемагає кандидат від "Слуги народу" Дмитро Гурін із результатом 41,40%. Друга за кількістю голосів - самовисуванець Вікторія Муха, за неї виступили 21,59% виборців (за результатами опрацювання 96,10% протоколів).

Дмитро Гурін
Дмитро Гурін ЦВК
Вікторія Муха
Вікторія Муха ЦВК

Виборчий округ № 219 (Святошинський район)

Держреєстр виборців

За Миколу Тищенка від "Слуги народу" проголосували 31,19% виборців, а за самовисуванця Олександра Третьякова - 24,1% (за результатами опрацювання 89,41 протоколів).

Микола Тищенко
Микола Тищенко ЦВК
Олександр Третьяков
Олександр Третьяков ЦВК

Виборчий округ № 220 (Подільський район)

Держреєстр виборців

У цьому окрузі виграє кандидат від "Слуги народу" Ганна Бондар із результатом 36,96%, їй програє представник ЄС Олексій Окопний - за нього віддали голоси 15,49% виборців (оброблено 75% протоколів).

Ганна Бондар
Ганна Бондар ЦВК
Олексій Окопний
Олексій Окопний ЦВК

Виборчий округ № 221 (Печерський район)

Держреєстр виборців

Анна Пуртова від "Слуги народу" здобуває перемогу із результатом 23,20%, менше за неї отримав представник партії "Голос" Леонід Ємець, 16,88% (за результатами опрацювання 76,19% протоколів).

Анна Пуртова
Анна Пуртова ЦВК
Леонід Ємець
Леонід Ємець ЦВК

Виборчий округ № 222 (Солом'янський район)

Держреєстр виборців

Виборці цього округа надали перевагу представнику "Слуги народу" - Роман Грищук набрав 40,89% голосів. Значно менше голосів отримав самовисуванець Дмитро Андрієвський - лише 15,56% (за результатами обробки 86,2% протоколів).

Роман Грищук
Роман Грищук ЦВК
Дмитро Андрієвський
Дмитро Андрієвський ЦВК

Виборчий округ № 223 (Шевченківський район)

Держреєстр виборців

Представник ВО "Свобода" Юрій Левченко із результатом 24,13% відстає від кандидата від "Слуги народу" Людмили Буймістер, за яку проголосували 31,77% виборців (за результатами опрацювання 67,64% протоколів).

Людмила Буймістер
Людмила Буймістер ЦВК
Юрій Левченко
Юрій Левченко ЦВК

Джерело: 112.ua

відео по темі

Loading...


Новини за темою

Віджет партнерів

d="M296.296,512H200.36V256h-64v-88.225l64-0.029l-0.104-51.976C200.256,43.794,219.773,0,304.556,0h70.588v88.242h-44.115 c-33.016,0-34.604,12.328-34.604,35.342l-0.131,44.162h79.346l-9.354,88.225L296.36,256L296.296,512z"/>