У своєму невеликому хостелі в Маріуполі переселенець Микола одночасно і адміністратор, і бухгалтер, і прибиральник. Його сім'я в 2015 році переїхала із Саханки, що за кількадесят кілометрів від Маріуполя. У хлопця дві вищі освіти - ветеринар і педагог, однак він вирішив піти підприємницьким шляхом і відкрив хостел.

Читайте більше: https://112.ua/ato/obespechit-nochleg-dlya-gostey-goroda-kak-pereselencu-udalos-sozdat-hostel-i-antikafe-v-mariupole-432956.html 

Це відео було представлене «112 Україна» в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Проведення цього дослідження стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст продукції є винятковою відповідальністю «112 Україна» та не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цієї продукції у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання в будь-який інший спосіб без відповідного посилання на оригінальне джерело.