14.06.2018 94

У Фастові закрили гральний сезон чемпіонату Київської області з футболу для гравців 2005-2008 років народження. У фінал вийшли команди "Зміна" з Білої Церкви та "Фастів Динамо".

"Проведення турніру організовувала обласна організація футболу, а ми допомагали подарунками і призами. Гравці отримали гральну форму нову і м’ячі на футбольні команди. Гравці і минулого сезону грали у формі, яка була подарована нашими представниками", - розповів голова Київської обласної організації партії "За життя" Сергій Боголюбов.

Обласна організація партії "За життя" вже не перший рік надає підтримку розвитку спорту в області. Футболістам, зокрема, надали змогу безкоштовних тренувань та участі у змаганнях. З дітьми займаються три тренери, ще один - із дорослими.

"В мене у футбольному клубі займається 120 дітей. Різні категорії грають на першість області. Від 6-річних і до 30-річних. Виховуємо від маленького до найстаршого, щоб була здорова людина і здорове суспільство наше. Свято, що ми бачимо цих здорових дітей", - заявив перший заступник голови Київської обласної організації партії "За життя" Іван Бойченко.

Партійці розповідають: їх мета – оздоровити і порадувати якомога більше дітей. За сприяння партії відбудеться також закриття старшої ліги чемпіонату Київської області та початок нового сезону.

Відео по темі

Головні відео 15.11.2018

Новини партнерів

Загрузка...