15.06.2018 928

Серед вихованців дитячо-юнацької спортивної школи "Юність" у місті Біла Церква - чимало призерів всеукраїнських та міжнародних змагань зі спортивної гімнастики. Хоч заклад і муніципальний, за своїми результатами він не поступається приватним школам.

 "Дуже люблю художню гімнастику, займаюся змалечку. У мене найкращі тренери в місті", - розказала вихованиця Білоцерківської ДЮСШ "Юність", призерка міжнародних змагань Дарія Масликова.

У дітей є можливість обирати серед тридцяти шести видів спорту - подібних шкіл у Білі Церкві шість. Також діють десять дитячо-юнацьких клубів. Загалом в позашкільних закладах міста займається понад десять тисяч дітей та підлітків. Усі заняття для них - безоплатні.

"У нас на сьогоднішній день збережена унікальна система саме клубів за місцем проживання. В деяких містах є такі системи, але вони вже працюють на платній основі. У нас всі клуби абсолютно, які є за місцем проживання, вони є безкоштовні. Так само і спортивні школи", - розповідає начальник управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міськради Катерина Литвиненко.

Білоцерківська міська рада підтримує громадські спортивні організації. В місті проводять близько чотирьохсот спортивних заходів на рік. Міська влада переконана : підвищення якості життя містян основний напрямок розвитку міста. А молодь і діти – ті хто будуватиме майбутнє Білої Церкви.

"Потім із цих дітей виховуються справжні спеціалісти, кадри, які на сьогоднішній день є дуже важливими не тільки для нашого міста, але й в цілому для нашої держави", - додала вона.

Тож маємо яскравий приклад збереження та розвитку комунальних закладів задля можливості дітей та молоді розвинути свої таланти та реалізувати мрії.

Відео по темі

Головні відео 26.09.2018

Новини партнерів

Загрузка...