07.06.2018 35

Народний депутат Євген Мураєв  прокоментував інформацію про публікацію протоколів допиту Геннадія Афанасьєва, виходячи з яких випливає, що Афанасьєв дав свідчення проти Олега Сенцова. Одним з медіаекспертів, що опублікували документи, є Віктор Зубрицький.

Коментуючи опубліковані документи і заяви самого Афанасьєва про тортури та тиск, під якими він давав свідчення, Мураєв засумнівався у правдивості колишнього російського в'язня: "Зазвичай у подібних ситуаціях жертву позбавляють будь-якої комунікації, фізично і психологічно впливають, а потім, коли адвокати з'являються – жертви заперечують свої свідчення, заявляють про тиск, тут нічого цього не було".

"Можна довіряти чи ні? Я думаю, що після того, як слідство закінчилося і є вирок суду – всі документи ми рано чи пізно отримаємо і зможемо перевірити їх справжність. Однозначно можна судити по фотографіях, за матеріалами, які викладав не тільки Зубрицький, але і Ольга Шарій, видно, що цілком життєрадісний веселенький товариш дає свідчення проти Сенцова в присутності адвоката, і робить це багаторазово", - вважає Мураєв.

Довідка:

11 травня 2014 р. Сенцов вийшов на акцію протесту в Сімферополі. Пізніше в цей день він був затриманий Федеральною службою безпеки Російської Федерації за підозрою в тероризмі. Пізніше Сенцова перевезли в Москву, в слідчий ізолятор в Лефортово. Сенцов був засуджений судом РФ до 20 років колонії за звинуваченням в "організації терактів в Криму".

14 травня 2018 року Сенцов оголосив про безстрокове голодування. Основна вимога голодуючого - звільнити усіх українців-політв'язнів, які перебувають у російських в'язницях.

Геннадій Афанасьєв був затриманий ФСБ Росії у Сімферополі у справі т. зв. "кримських терористів" у травні 2014 р., його засудили до 7 років колонії суворого режиму. Звільнений – 14 червня 2016 року.

Головні відео 13.12.2018

Новини партнерів

Загрузка...