27.05.2018 71

Голова ГО "Браття" Олександр Сухарський в ексклюзивному коментарі телеканалу "112 Україна" прокоментував сьогоднішні події біля станції метро "Лісова".

Він підтвердив, що члени організації були там присутні. Втім, за його словами, діяли вони окремо від радикалів і мали тільки розмову з адміністрацією ринку.

"Ми були обурені вчорашньою подією. Незважаючи на те, що вчора працівники поліції затримали негідника, який вчинив цей злочин, нам хотілося донести представникам адміністрації ринку, людям, які перебувають безпосередньо там, і тим, хто вчиняв ті дії, що буде відповідальність за вчинене", - пояснив він.

За словами Сухарського, на ринку біля "Лісової" сьогодні були представники різних організацій, і налаштовані вони всі були по-різному.

"На місці події було приблизно 500 осіб. Це представники різних громадських організацій. Також я там бачив і військових. Там сьогодні було досить багато людей. Були й радикально налаштовані люди, були і відповідальні, які прийшли донести свою позицію. Так вийшло, що і ми брали в цьому участь – безпосередньо в діалозі з представниками адміністрації ринку. Розмова вийшла конструктивною, сухою, але жорсткою. Вони абсолютно прийняли нашу позицію", - сказав він.

Сухарський вважає, що поліції вчора треба було діяти більш жорстко, тоді сьогоднішніх подій могло б не статися.

Нагадаємо, у Києві 27 травня кілька десятків агресивно налаштованих молодиків на ринку біля станції метро "Лісова" пошкодили торгову точку продавця, який побив військового пенсіонера і вчора був затриманий, та влаштували сутичку із поліцейськими, зокрема кидали каміння. Унаслідок конфлікту постраждали троє правоохоронців. 

Відео по темі

Джерело: 112.ua

Відео по темі

Головні відео 14.12.2018

Новини партнерів

Загрузка...