Переселенець із Донецька Богдан Чабан у бізнесі з 17 років. Відтоді він встиг продати свою частину в успішному бізнесі та влаштувався офіціантом у донецькій кав'ярні, яку згодом і викупив. Навесні 2014 року місто сколихнули проросійські мітинги, потім - бойові дії.

Читайте більше: http://ua.112.ua/ato/ne-lyshe-misto-metalurhiv-yak-pereselentsiu-z-donetska-vdalosia-stvoryty-kulturnyi-prostir-v-mariupoli-432334.html

Це відео було представлене «112 Україна» в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Проведення цього дослідження стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст продукції є винятковою відповідальністю «112 Україна» та не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цієї продукції у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання в будь-який інший спосіб без відповідного посилання на оригінальне джерело.