14.06.2018 43

Відзначаючи позитивний ефект добровільного і безоплатного донорства, у 2005 році Всесвітня асамблея охорони здоров'я започаткувала Міжнародний день донорів. Стаючи донорами, до відзначення цього дня приєднуються і українці. Зокрема на Закарпатті близько 15 представників обласної організації партії "За життя" стали донорами крові у відділені переливання Мукачівської центральної районної лікарні.

"Вирішили провести таку акцію для популяризації такої доброї справи. Думаю, що це для нас стане традиційним. Хочу сподіватися, що кров, яку сьогодні здали наші однопартійці, допоможе комусь. Закликаємо всіх приєднуватися до цієї благородної справи", - розказав очільник Закарпатської обласної організації партії "За життя" Іван Чубирко.

Більшість партійців, які долучились до акції, ставали донорами вперше. Попри певний страх перед процедурою вони не вагались та у підсумку не пожалкували про свій вчинок.

"Говорять, дуже корисно, і комусь допоможем ми, можливо", - поділився один з представників Закарпатської облорганізації партії.

За словами працівників лікарні - щороку більшість бажаючих доєднатись до донорства на Закарпатті стає більшою.

"З початку нового року в нас здало 668 донорів кров. Так що люди в нас активні, свідомі, так що приходять і здають кров", - розказала про ситуацію з донорством в регіоні заввідділенням переливання крові Мукачівської ЦРЛ Оксана Свалявчик.

У лікарні додали: хоч за донорство державою передбачена компенсація, більшість залишають кошти на потреби лікарні

Головні відео 10.12.2018

Новини партнерів

Загрузка...