06.06.2018 33

Екс-міністр транспорту і зв'язку Євген Червоненко прокоментував інформацію про публікації протоколів допиту Геннадія Афанасьєва, виходячи з яких випливає, що Афанасьєв дав свідчення проти Олега Сенцова. Протоколи опубліковані Ольгою Шарій (ознайомитися з історією можна тут).

Коментуючи дану інформацію, Червоненко згадав про Надію Савченко, яка раніше теж була в російській в'язниці: "Всі ми любимо Надю, але ніхто не говорить, як вона потрапила в полон...".

"Для мене питання, як потрапили журналістам протоколи допитів. Може це спецслужби роблять вкидання. Але якщо вони справжні, то про які тортури ми говоримо? Афанасьєв дав свідчення на Сенцова. І на цьому побудована справа на Сенцова. (Сам Афанасьєв стверджує, що він дав ці свідчення під тортурами – ведучий). Але, якщо ми почнемо зараз займати якісь позиції, то ми знову кудись вляпаємося...", - додав Червоненко.

Довідка:

11 травня 2014 р. Сенцов вийшов на акцію протесту в Сімферополі. Пізніше в цей день він був затриманий Федеральною службою безпеки Російської Федерації за підозрою в тероризмі. Пізніше Сенцова перевезли в Москву, в слідчий ізолятор в Лефортово. Згодом Сенцов був засуджений судом РФ до 20 років колонії за звинуваченням в "організації терактів в Криму".

14 травня 2014 року Сенцов оголосив про безстрокове голодування. Основна вимога голодуючого - звільнити усіх українців-політв'язнів, які перебувають у російських в'язницях.

Геннадій Афанасьєв був затриманий ФСБ Росії у Сімферополі у справі т. зв. "кримських терористів" у травні 2014 р., його засудили до 7 років колонії суворого режиму. Звільнений – 14 червня 2016 року.

Головні відео 13.12.2018

Новини партнерів

Загрузка...