ЗМІ: З бюджету США 5 років виділяли мільйони для секретної програми з вивчення НЛО

Секретна програма з НЛО проводилася Пентагоном до 2012 року

Зустріч винищувача США з невідомим об'єктом у 2004 році скриншот

З оборонного бюджету США п'ять років виділялися мільйони доларів для Пентагону на розширену програму вивчення аерокосмічної загрози, яка передбачала спостереження за НЛО, повідомляє The New York Times.

За даними видання, програма, проведення якої не афішувалося оборонним відомством, почалася в 2007 році і закінчилася в 2012.

Новини за темою: Повітряну кулю Google після аварії фермери в Колумбії прийняли за НЛО

Відзначається, що в рамках програми досліджувалися літаючі об'єкти, поведінка яких не вписувалося в загальновідомі закони фізики, в тому числі невідомий овальний літаючий об'єкт, який в 2004 році переслідували два американські винищувачі біля берегів Сан-Дієго. Також, за інформацією газети, деякі з дослідників повідомляли про перенесений фізіологічному впливі від досліджуваних об'єктів.

Як повідомлялося раніше, ЦРУ опублікувало звіти про свою діяльність на 13 млн. сторінок, де міститься інформація, в тому числі, про НЛО, а також про програму "Зоряні ворота", яка дослідила можливі психічні здібності людини.

При цьому в ЦРУ не приховують, що більшість матеріалів зазнало невеликої редактури. "Це було зроблено з метою захисту джерел інформації, а також методів її збирання, розголошення яких може зашкодити національній безпеці США", - пояснили в розвідці.

У той же час відомство пообіцяло надалі поповнити колекцію розсекречених документів.

Джерело: NYT

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів