malaysiakini
У Малайзії поліція затримала водія таксі, який перевозив двох жінок, які нібито вбили брата лідера КНДР Кім Чен Ина - Кім Чон Нама. Про це повідомляє малайзійський сайт Malaysiakini.

Повідомляється, що високопоставлене джерело в поліції повідомило місцевому виданню Oriental Daily, що відео з камер спостереження показало, що дві жінки підійшли до таксі із зони вильоту міжнародного аеропорту Куала-Лумпур після інциденту.

Потім вони сіли в таксі, яке попало на камери відеоспостереження.

"Після перегляду відеозапису аеропорту поліцейські затримали водія таксі", - сказало джерело.

Після арешту таксиста співробітники поліції з'ясували, що жінки сказали водієві, що вони з В'єтнаму.

Новини за темою: Південна Корея проведе засідання Ради нацбезпеки через смерть брата Кім Чен Ина

"У той час як Кім Чон Нам був у холі аеропорту і готувався до входу в зал вильоту, дві жінки раптом підійшли до нього. Одна розпорошила отруту на нього, а інша потім використовувала хустку, щоб закрити обличчя протягом близько 10 секунд", - сказало джерело в поліції.

Джерело відмовилося повідомити, яку точно отруту використовували, але описав її як "більш потужну, ніж ціанід".

Новини за темою: Уряд США вважає, що брата Кім Чен Ина вбили агенти з Північної Кореї

Один з місцевих новинних каналів оприлюднив фото ймовірних вбивць.

malaysiakini

Вчора в ряді південнокорейських ЗМІ з'явилася інформація про те, що Кім Чон Нам, брат лідера КНДР Кім Чен Ина, убитий в Малайзії. Кім Чон Нам — старший син Кім Чен Іра і зведений брат чинного глави КНДР Кім Чен Ина. Кім Чон Нам не жив у Північній Кореї з тих пір, як впав в немилість у Кім Чен Іра, після чого був відсторонений від спадкування вищої державної посади. За деякими повідомленнями, в 2009 році північнокорейське керівництво чи Кім Чен Ин з власної ініціативи планували його усунення, але відмовилися від цих планів під тиском офіційного Пекіна.