ЗМІ: Трамп почав підготовку до можливого допиту у Мюллера

Офіційної згоди на таку зустріч Трамп поки не давав

Дональд Трамп Reuters

Американський президент Дональд Трамп почав готуватися до надання показань спецпрокурору Роберту Мюллеру, який очолює розслідування щодо «російського втручання» в президентські вибори в країні в 2016 році. Про це повідомляє CNN з посиланням на джерела.

Новини за темою: Спецпрокурор США Мюллер допитав двох російських олігархів, - ЗМІ

Згідно з наявною інформацією, Трамп тільки почав підготовку і займався обговоренням тих тем, які Мюллер, ймовірно, підніматиме під час допиту. При цьому підкреслюється, що офіційної згоди на таку зустріч Трамп не давав.

Раніше Трамп підтвердив готовність надати свідчення по «російській справі». Команда спецпрокурора Мюллера попередньо визначила теми, які планується обговорити з президентом США Дональдом Трампом при особистій зустрічі.

Новини за темою: Трамп заявив, що не планує звільняти спецпрокурора США по Росії Мюллера

Зазначимо, частина розслідування спрямована на те, щоб з'ясувати, чи вкладали росіяни гроші в компанії або дослідницькі центри, які здійснювали пожертви для передвиборного штабу Трампа. Ще одна версія розслідування Мюллера - перевірка можливого використання Росією підставних спонсорів в якості інструменту для фінансування кампанії Трампа.

Також два місяці тому у рамках розслідування справи про втручання Росії у вибори президента США були пред'явлені звинувачення 13 російським громадянам, серед яких "фабрика тролів" ("Агентство інтернет-досліджень") і бізнесмен Євген Пригожин, якого вважають людиною, близькою до президента Росії Володимира Путіна.

Джерело: cnn.com

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів