ЗМІ: Один з найбільших спонсорів Brexit зустрічався з послом Росії 11 разів

Раніше Аррон Бенкс стверджував, що бачився з російським послом лише один раз

Аррон Бенкс Фото з відкритих джерел

Найбільший спонсор Brexit, мільйонер Аррон Бенкс не менш ніж 11 разів зустрічався з послом Росії Олександром Яковенком. Про це повідомляє The Guardian.

За даними ЗМІ, зустрічі відбулися перед референдумом щодо виходу Великої Британії з Євросоюзу, і протягом двох місяців після нього.

В документах, які запропонувала перевірити газета The Observer, йдеться, що російське посольство зробило ще чотири запрошення, але невідомо, чи були вони прийняті.

У виданні відзначили, що в останні роки Бенкс стверджував, що зустріч з послом була лише одна, "під час ланчу з випивкою", але The Observer з'ясувала, що зустрічі були неодноразовими.

Після цього Бенкс розповів парламентської комісії, що зустрічався з послом "два або три рази", а минулого тижня після публікації в New York Times зізнався в четвертій зустрічі.

The Observer навів докази ще семи зустрічей, але Бенкс це ніяк не прокоментував.

Нагадаємо, на початку липня стало відомо, що радник президента США Джон Болтон таємно зустрічався з британськими євроскептиками в Лондоні.

На цій зустрічі він повідомив, що президент США Дональд Трамп хоче прискорити укладення торгової угоди після виходу Великої Британії з ЄС.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів