ЗМІ: Лідери ЄС домовилися про політику щодо мігрантів і про санкції щодо РФ

Як стало відомо ЗМІ з дипломатичних кіл у Брюсселі, лідери країн-членів Євросоюзу ухвалили рішення про подальше продовження економічних санкцій щодо Росії

Президент Ради Європи Дональд Туск на саміті "Східного партнерства" European Council Council of the European Union

Голова Європейської Ради Дональд Туск заявив про те, що після нічних переговорів країни Євросоюзу домовилися про єдину політику щодо біженців.

"Лідери ЄС затвердили офіційну заяву, що містить домовленості щодо мігрантів", - заявив Туск.

Джерело агентства dpa в дипломатичних колах повідомило, що табори для біженців, врятованих після переправи через море, буде створено в країнах-членах Євросоюзу, які погодяться на це. Про це пише DW.com. З цих таборів мігрантів будуть розподіляти також у тих країнах ЄС, які готові добровільно їх забрати до себе. ЄС має намір створити табір для біженців в одній з північноафриканських країн, щоб зменшити потік людей, які переправляються через Середземне море. Поки не зрозуміло, які країни готові приймати біженців і створювати табори, йдеться в повідомленні. 

Як стало відомо з дипломатичних кіл у Брюсселі, лідери країн-членів Євросоюзу також ухвалили рішення про подальше продовження економічних санкцій щодо Росії через відсутність прогресу у вирішенні конфлікту в Україні. Затверджені раніше штрафні заходи діють до 31 липня, повідомляє видання. 

Нагадаємо, раніше Італія заявила, що блокує угоду саміту Євросоюзу доти, доки не буде вирішено питання щодо міграції. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів