ЗМІ: Хакери з РФ намагалися зламати пошту Сенату США

Хакери шукають інформацію, яку можна "злити" у відкритий доступ

Фото з відкритих джерел

Хакерська група Fancy Bear, яку пов'язують з Росією, проводила тривалу операцію для отримання доступу до листуванні співробітників американського Сенату. Про це повідомляє Associated Press з посиланням на звіт компанії кіберзахисту Trend Micro Inc.

Новини за темою: Хакери зламали сайт Головного управління юстиції в Одеській області

"Ті ж хакери (Fancy Bear), які проникли до сервера Демократичної партії США, протягом останніх декількох місяців створили умови для здійснення шпигунської кампанії проти Сенату США", – заявили в Trend Micro Inc.

"Вони продовжують бути дуже активними – принаймні, у підготовчій роботі – щоб знову мати вплив на громадську думку", – підкреслив представник Trend Micro Inc. Фейдек Хаккеборд.

За його словами, хакери шукають інформацію, яку можна "злити" у відкритий доступ.

Новини за темою: Організаторів ОІ-2018 попередили про загрозу хакерських атак

У звіті компанії кіберзахисту Trend Micro Inc. оприлюднені результати підозрілих веб-сайтів, схожих на внутрішню базу електронної пошти Сенату США. По цифрових відбитків, які містилися в конструкції цих сайтів, встановлено, що такі ж використовувалися виключно групою Fancy Bear.

Нагадаємо, дослідники американської компанії з кібербезпеки ThreatConnect розповіли, що російські хакери можуть планувати атаки на антидопінгові агентства у відповідь на дискваліфікацію Росії з Зимових Олімпійських ігор.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів