З'явилися фото рекордної партії американської зброї на авіабазі в німецькому Рамштайні

Тільки в жовтні США відправили на свій головний опорний пункт в Європі 100 контейнерів з військовим спорядженням

U.S. Air Force/Twitter

США перекинули на авіабазу в німецькому Рамштайні найбільшу партію зброї і боєприпасів в новітній історії. Про це повідомляють військово-повітряні сили США.

У жовтні на арсенали в Німеччині доставили 100 контейнерів з військовим спорядженням. Ця поставка вважається найбільшою з часу бомбардувань Югославії силами НАТО в 1999 році. Тоді американські бойові літаки впродовж 78 днів здійснили понад 900 повітряних рейдів на Югославію, намагаючись покласти край етнічним чисткам.

Новини за темою: США й НАТО розпочинають найбільші з 2002 року військові навчання

Отримане спорядження піде на підтримку Європейської ініціативи стримування НАТО. Ця програма Альянсу щодо стримування російської агресії була запущена в Європі влітку 2014 року - після анексії Криму Росією і розпочала бойові дії на Донбасі.

Пентагон заявляє, що збільшення поставок військового спорядження і боєприпасів до Європи продиктовано необхідністю швидкого реагування на загрози, які надходять з боку "агресивних гравців".

Авіабаза "Рамштайн" є найбільшим опорним пунктом американських ВПС в Європі та Африці, там розташована 86-я бойова ескадрилья.

U.S. Air Force/Twitter

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів