Журналісти проведуть власне розслідування вбивства трьох своїх колег в Африці

Михайло Ходорковський, який фінансував відрядження загиблих в ЦАР, "створює свою групу", в яку "вже набирають журналістів"

Коммерсантъ

Колеги російських журналістів Орхана Джемаля, Олександра Расторгуєва та Кирила Радченка, які загинули в Африці, планують провести власне розслідування вбивства. Про це заявив журналіст Максим Шевченко в ефірі "Эхо Москвы".

За його словами, розслідування має провести "група незалежних військових журналістів, професіоналів з бойовим досвідом", серед яких можуть бути друзі Джемаля та інших загиблих.

"Ми будемо проводити власне розслідування. І я хотів би звернутися до російської влади з пропозицією підтримати створення незалежної розслідувальної групи", - сказав Шевченко.

Він також додав, що Михайло Ходорковський, який фінансував відрядження загиблих в ЦАР, "створює свою групу", в яку "вже набирають журналістів".

Нагадаємо, 31 серпня стало відомо, що журналіст Орхан Джемаль, оператор Кирило Радченко і режисер Олександр Расторгуєв загинули в Центральноафриканській Республіці. Група знімала там документальний фільм про роботу ПВК "Вагнер" - це був спільний проект "Центру управління розслідуваннями" і Расторгуєва.

За даними AFP, тіла загиблих знайшли в 23 кілометрах від міста Сібут. Агентство відзначало, що росіян вбили невстановлені озброєні люди.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів