"Жовті жилети" влаштували акцію протесту в Брюсселі, центр міста паралізовано

Протестувальники кидають у поліцейських петарди, фаєри, вирвані дорожні знаки та світлофори

тсн

У Брюсселі тривають акції протесту проти підвищення цін на пальне. Про це повідомляє "112 Україна".

Як повідомляється, на вулиці міста в рамках розпочатої у Франції акції "Жовтих жилетів" вийшли кілька сотень людей.

"Перекрита вулиця, яка з'єднує центр з європейським кварталом. Бельгійці приїхали на акцію протесту, але протестують не тільки проти підвищення цін на пальне, протестують проти підвищення цін на продукти, комунальні послуги. Вже кілька разів поліція використовувала водомети. Протестувальники використовують петарди, фаєри. У хід також йдуть дорожні знаки, світлофори, які вони виривають", - повідомляє телеканал.

Уже відбулося кілька затримань, проте їх кількість невідома. Також не повідомляється про потерпілих.

На цей момент поліція намагається відтіснити протестувальників, на місце прибула кінна поліція. У відповідь учасники акції почали перевертати поліцейські автомобілі, один з них горить.

Уточнюється, що акція кілька разів переносилася - поліція забороняла її проведення через те, що організатори не мали змоги підтвердити кількість учасників, план проведення акції та ймовірність присутності екстремістів.

Акція триватиме один день.

Нагадуємо, акція протесту "Жовті жилети" почалася в суботу, 17 листопада, й охопила всю країну. Всього у Франції відбулося близько 2 тисяч акцій, у яких взяли участь не менше 280 тисяч протестувальників.

У неділю, 18 листопада, протестувальники перекрили понад 150 доріг по всій країні. Під час акцій неодноразово відбувалися сутички, в тому числі із застосуванням холодної зброї. 

Глава МВС Франції висловив сподівання, що народні хвилювання загасають. У понеділок, 19 листопада, на вулиці вийшли 27 тисяч осіб, тоді як у перший день акції, 17 листопада, - 288 тисяч.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів