Заворушення у венесуельському місті: троє загиблих

У числі жертв зіткнень – національний гвардієць і дитина

З відкритих джерел

У венесуельському місті Тукупіта в штаті Дельта-Амакуро у вівторок сталися заворушення, в результаті яких загинули три людини. Про це повідомляє інформаційний ресурс Nacional.

Відзначається, що грабежі і заворушення охопили населений пункт після спроби національної боліваріанської гвардії розігнати торговців, які перепродують товари на муніципальному ринку.

Зіткнення між людьми, що ведуть незаконну торгівлю, і гвардією придбали запеклий характер, і закінчилися загибеллю людей, у тому числі 11-річної дитини і одного гвардійця.

Новини за темою: Венесуела видворила іспанського посла, Мадрид відреагував дзеркально

Після цього по місту прокотилася хвиля пограбувань.

Нагадаємо, що в понеділок, 22 січня, Європейський Союз запровадив санкції проти чиновників Венесуели. Санкції включають заборону на поїздки і заморожування активів у країнах ЄС.

До цього в листопаді 2017 року Рада ЄС ввела персональні санкції та ембарго на зброю і оснащення для Венесуели, які можуть використовуватися для внутрішніх репресій.

Новини за темою: Венесуела шукає "план Б" на випадок американських санкцій

Раніше санкції проти Венесуели ввели США і Канада.

Обмежувальні заходи були прийняті у відповідь на політичну кризу у Венесуелі, який розпочався навесні минулого року після рішення Верховного суду, яким розширювалися повноваження президента Ніколаса Мадуро й обмежувалися функції парламенту, підконтрольного опозиції.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів