Помер тайський рятувальник, який достачав дітям у затоплену печеру кисень

За словами губернатора, завдання дайвера полягала в тому, щоб доставити дітям кисень, але йому не вистачило на зворотному шляху

Пошуково-рятувальна операція в Таїланді Фото з відкритих джерел

Загинув колишній військовий водолаз, який приєднався до пошукових дій, щоб врятувати групу дітей, які опинилися в затопленій печері Тхам Луанг Нанг Нон в Таїланді. Про це повідомляє ВВС

"Колишній військовий дайвер, який зголосився допомогти, помер минулої ночі близько 2 годин", - сказав журналістам на місці рятування заступник губернатора провінції Чіанг Рай Пассакорн Бооньялук.

За даними ЗМІ, 38-річний офіцер ВМС Таїланду Самарн Кунан загинув на 13-й день операції. Він доставляв кисневі балони з третьої камери підземелля в те місце, де перебувають діти. На зворотному шляху він втратив свідомість. Спроби реанімувати його були безуспішними: він помер у 01:00 за місцевим часом.

За словами губернатора, завдання дайвера полягала в тому, щоб доставити дітям кисень, але йому не вистачило на зворотному шляху.

Саман Кунан був членом елітного військового морського підрозділу Таїланду, яке входило в рятувальну команду в Чіанг Рай.

Ми зібрали всю відому інформацію про пошуково-рятувальну операцію в Тайланді, яка відома на даний момент. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів