У цьому році на лінії розмежування вилучено контрабанду на 16 млн гривень

Триває проведення комплексу заходів, спрямованих на очищення ринку підакцизних товарів від фальсифікату та незаконно ввезеної на територію України підакцизної продукції

Контрабандисти хотіл переправити до Угорщини 24 ящики з сигаретами ДПСУ

За 2018 рік спеціальний підрозділ податкової міліції в складі ГУ ДФС в Донецькій області вилучив контрабанди на 16 млн грн, яку намагалися перевезти через лінію розмежування. Про це повідомляє головне управління ДФС в Донецькій області.

"Протягом 5 місяців 2018 року у зв’язку з порушенням встановленого порядку переміщення товарів через лінію зіткнення вилучено товарно-матеріальних цінностей підакцизної групи загальною орієнтовною вартістю 15,85 млн грн", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: ООС: Бойовики 8 разів порушили "хлібне перемир'я", втрат у лавах ЗСУ немає

З них 633,6 тис. пачок тютюнових виробів на суму 14,5 млн грн, 7 тис. літрів лікеро-горілчаних виробів на 1,2 млн грн, 5,5 тони пально-мастильних матеріалів на 0,15 млн гривень.

Загалом переджено втрати бюджету від ненадходження акцизного податку на суму більше 7 млн гривень.

Новини за темою: Карта ООС станом на 2 липня

"В результаті стосовно порушників з початку року складено 52 протоколи про адміністративні правопорушення та розпочато 4 кримінальних провадження", - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що за 2 місяці з району ООС намагалися вивезти майже 100 тис. патронів. За викритими фактами розпочато 20 кримінальних проваджень.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів