За три місяці Трамп витратив на адвокатів майже 700 тис. доларів

Із цих грошей 50 тис. дол. були переведені адвоката, який представляє інтереси Дональда Трампа-молодшого

Дональд Трамп З відкритих джерел

Витрати президента США Дональда Трампа на адвокатів в період з квітня по червень склали 677,8 тис. дол., повідомляє Politico з посиланням на дані Федеральної виборчої комісії.

Згідно з повідомленням, із цих грошей 50 тис. дол. були переведені 27 червня адвокату Алану Футерфасу, який представляє інтереси Дональда Трампа-молодшого.

За інформацією видання, переказ був здійснений до того, як газета The New York Times оприлюднила інформацію про зустрічі Трампа-молодшого з російським адвокатом Наталією Весельницькою і майже за два тижні до того, як стало офіційно відомо, що Футерфас буде представляти інтереси сина американського президента.

За даними видання, в перші три місяці президентства витрати Трампа на адвокатів склали 249,344 тис. дол. Таким чином, наголошується в повідомленні, "витрати Трампа на "юридичний консалтинг" стрімко зростають по мірі розширення розслідування про можливе втручання Росії у вибори 2016 року".

При цьому підкреслюється, що адвокатські рахунки Трампів оплачуються з коштів, які штаб президента накопичив на наступну виборчу кампанію, уточнює видання.

Білий дім на прохання видання прокоментувати ситуацію не відповів.

Нагадаємо, раніше The New York Times повідомила, що передвиборча команда Трампа звернулася до юриста з Росії за компроматом на Клінтон.

Незабаром після цього син президента США Дональд Трамп-молодший оприлюднив електронну переписку, з якої випливає, що росіяни пропонували йому компрометуючу інформацію про Хілларі Клінтон.

Президент США Дональд Трамп заявив, що не засуджує свого сина за зустріч з російським адвокатом.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів