За збій при старті ракети "Союз" Путін оголосив догани Рогозіну і главі "Роскосмосу", - джерело

За інформацією видання, збій став прикладом "ідеального нехлюйства"

Роскосмос

Президент РФ Володимир Путін після старту ракети "Союз-2.1а" оголосив догани віце-прем'єру Дмитру Рогозіну і главі "Роскосмосу" Ігорю Комарову, пише "Коммерсантъ".

"Поки будівельники і деякі співробітники пускового розрахунку вітали один одного та приймали вітання після того, як ракета зникла з очей після старту, Володимир Путін викликав в невеликий будиночок на спостережному пункті керівників космічної галузі Росії: віце-прем'єра Дмитра Рогозіна, главу Роскосмосу Ігоря Комарова та керівника НВО автоматики Леоніда Шалімова, а також голову Державної комісії Олександра Іванова. Він влаштував їм справжній рознос — не через вчорашній збій, який призвів до скасування пуску "Союзу", а через його причину", - повідомляє кореспондент видання.

"Справа в тому, що, як з'ясувалося, не спрацював паливний клапан. Насправді він був в порядку — не перевірили чи кабель, який вів до цього клапану, чи пайку кабелю. Таким чином, те, що трапилося виявилося прикладом ідеального нехлюйства. Володимир Путін оголосив догану Дмитру Рогозіну, сувору догану — Ігорю Комарову та постанову про неповну службову відповідність — гендиректору НВО автоматики Леоніду Шалімову, з підприємства якого в Єкатеринбурзі і був отриманий той самий кабель, сигнал від якого про несправність отримала автоматика. І це, як додає спецкор, був великий сюрприз на тлі всенародного торжества , що зароджується після успішного пуску ракети "Союз" 28 квітня 2016 року.

Новини за темою: У РФ відбувся перший пуск ракети-носія з космодрому "Восточний"

Як повідомлялося, в березні із-за збою в автоматиці в Росії не змогли запустити ракету із супутником.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів